Chcesz zbudować halę produkcyjną?

Hale produkcyjne od producenta budynków stalowych


Planujesz rozpocząć produkcję w nowej lokalizacji? Potrzebujesz optymalizacji i wydajnego rozwiązania dla istniejącego zakładu produkcyjnego lub chcesz wybudować nową halę w istniejącej lokalizacji?

Przedsiębiorstwa produkcyjne stoją przed wyzwaniem właściwej organizacji i zarządzania powierzchnią produkcyjną. Różne rodzaje produktów lub procesów decydują również o szytym na miarę układzie hali produkcyjnej. Astron posiada elastyczne rozwiązania i może dostosować się do konkretnych potrzeb dla każdej hali produkcyjnej tak, aby uzyskać optymalną przestrzeń.

Dzięki przemyślanym systemom, kontrolowanej produkcji we własnych fabrykach, wysokim kompetencjom inżynierskim, terminowej realizacji budowy i najwyższej jakości jesteśmy odnoszącym sukcesy, godnym zaufania partnerem dla naszych Klientów.

Rezultatem są hale produkcyjne o wysokiej jakości, indywidualnie zaprojektowane, które spełniają indywidualne wymagania i które oferują prawdziwą swobodę w planowaniu przestrzeni oraz w integracji procesów firmy.

Wnętrze hali produkcyjnej z pracującymi ludźmi na zoptymalizowanej przestrzeni

Budowa hali dokładnie pod Twoje indywidualne wymagania

Jakie są Twoje potrzeby? Ilu pracowników, jakie maszyny, systemy i procesy mamy wziąć pod uwagę przy projektowaniu nowej hali? Skontaktuj się z nami, żeby ustalić wszystkie szczegóły.

Oferujemy funkcjonalne hale produkcyjne, które zwiekszą produktywność Twojego przedsiębiorstwa. Astron specjalizuje się w projektowaniu i budowie hal produkcyjnych od 1965 roku.

 

Korzyści

 • Wolna rozpiętość do 100 m
 • Szybki czas realizacji
 • Precyzyjnie określony budżet
 • Niezawodne terminy

Nasze know-how: doradztwo, projektowanie, inżynieria, konstrukcja. Dzięki naszemu rozwiazaniu konstrukcyjnemu możemy realizować rozpiętości do 100 metrów bez słupów pośrednich.

Duże rozpiętości do 100 m

Więcej przestrzeni dla Twojego biznesu

System konstrukcyjny Astron umożliwia budowę hal o wolnej rozpiętości do 100 m bez ograniczających przestrzeń podpór pośrednich. Dzięki temu powstaje duża wolna powierzchnia użytkowa, która daje wyjątkową elastyczność aranżacji przestrzeni oraz możliwość swobodnego przepływu towarów. 

Wytrzymałość i trwałość stali sprawiają, że jest to materiał budowlany wybierany do konstrukcji o dużych rozpiętościach. Jeśli istotnym czynnikiem przy zakupie nowego budynku jest maksymalna ilość wolnej przestrzeni wewnątrz obiektu, odpowiedzią są hale stalowe o dużej rozpiętości.

Funkcjonalne i wydajne powierzchnie wewnątrz dużego budynku przemysłowego
Zakład produkcyjny o powierzchni 6 700 m² dla firmy Fanuc

Wentylacja

Skuteczna kontrola temperatury, wilgotności i jakości powietrza

Potrzebujesz określonej wilgotności i temperatury powietrza w swoim budynku ze względu na rodzaj przechowywanych towarów? Zaprojektujemy i zbudujemy Twoją nową halę w taki sposób, aby Twoje wrażliwe towary zachowały jakość, przy jednoczesnym zapewnieniu kontrolowanej temperatury i jakości powietrza.

Cenimy niższe koszty energii i łatwiejszą konserwację. Oferujemy rozwiązanie naturalnej wentylacji, zapewniając dopływ świeżego powietrza do budynku. Jeśli potrzebujesz dodatkowego systemu wentylacji, możemy zaplanować odpowiednie podesty pod centrale HVAC lub kanały wentylacyjne.

Potrzebujesz więcej informacji?  +48 885 220 088
kontakt.pl@astron.biz

Bâtiment industriel de production équipé ontrôle efficace de la température, de l'humidité et de la qualité de l'air
Duża hala przemysłowa ze stali

Pomieszczenia socjalne

Właściwie rozplanowane pomieszczenia socjalne w hali produkcyjnej takie jak stołówka, toalety i palarnie, mają ogromny wpływ na zadowolenie pracowników. Pozytywne środowisko pracy ma pozytywny wpływ na wydajność pracy.

Ochrona przed korozją

Bezpieczeństwo i żywotność konstrukcji stalowych

Niektóre procesy produkcyjne związane z agresywnymi emisjami mogą sprzyjać korozji, co wymaga odpowiednich rozwiązań. Istnieje możliwość zastosowania specjalnego systemu ochrony antykorozyjnej w celu zwiększenia żywotności budynku.

Systemy przenośników i dźwigów

Zyskaj dodatkową wydajność

Automatyzacja procesów w halach produkcyjnych przynosi znaczący wzrost wydajności i optymalizację poziomu usług. W przypadku ciężkich ładunków lub obiektów o wysokim stopniu automatyzacji potrzebne mogą być odpowiednie systemy, takie jak przenośniki i dźwigi.  Astron zapewnia odpowiednie elementy konstrukcyjne dla tych systemów, tak aby przepływ towarów był zawsze optymalnie skoordynowany.

 

Wnętrze budynku przemysłowo-produkcyjnego
Dach hali produkcyjnej dostosowany do potrzeb Przedsiębiorcy

Akcesoria

Niezależnie od tego, czy wymagają tego procesy, przepisy, estetyka czy względy optymalnej produktywności, akcesoria są ważnym elementem dla prawidłowego funkcjonowania budynku produkcyjnego. Astron zapewni, że Twój budynek będzie dostosowany do potrzeb Twojej produkcji.

Oferujemy szeroką gamę pasujących akcesoriów.

Więcej informacji?  +48 885 220 088
kontakt.pl@astron.biz

Kompletny system budowlany

Budowa pod klucz Twojej hali produkcyjnej

Astron opracował system budowlany, który jest szybki i łatwy w montażu i który odznacza się dużą swobodą projektowania, spełniając indywidualne potrzeby Klientów w realizacji dużych hal produkcyjnych.

W przypadku obiektów produkcyjnych, zapewnienie funkcjonalności i wydajności z jednej strony, oraz bezpieczeństwa i komfortowego środowiska pracy z drugiej, jest ważne dla zwiększenia produktywności i kontroli, obniżenia kosztów operacyjnych i poprawy obsługi klienta.

Hale produkcyjne powinny również odzwierciedlać wizerunek firmy i zapewniać satysfakcję pracowników. Wizerunek i estetyka budynku, zagospodarowanie terenu wokół budynku, bezpieczeństwo i komfort pracowników – skontaktuj się z nami a my zaopiekujemy się Twoim projektem od pierwszego pomysłu do przekazania kluczy.

 

Pracownik w indywidualnie zaprojektowanej hali stalowej

  ELASTYCZNE

  Hale przemysłowe, które najlepiej dostosują się do Twoich potrzeb

  # Pomysłowe rozwiązania
  Twój projekt powinien rozpocząć się na długo przed fazą budowy. Nasz zespół dostarczy Ci różne warianty rozwiązań, z uwzględnieniem optymalizacji konstrukcji, energooszczędności, naturalnego oświetlenia oraz minimalizacji kosztów budowy, wykorzystując modele 3D oraz technologię modelowania informacji budowlanych (BIM). Nasza wiedza w zakresie projektowania i budowania jest oparta o wieloletnie doświadczenie jako konstruktora, producenta i montażysty funkcjonalnych hal. Wszystkie produkty Astron są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb, w oparciu o sprawdzone prefabrykowane rozwiązania wypracowane przez zespół 150 inżynierów pracujących w 8 biurach projektowych w całej Europie.

  # Ewolucja rozwiązań
  Kiedy zaczynasz myśleć o nowym budynku, zazwyczaj masz w głowie wiele pomysłów - marzeń, potrzeb, obaw. W Astron pomożemy Ci przemienić Twoje pomysły w rzeczywistość - w ustalonym czasie i przy ustalonym budżecie. Przekształcimy Twoje wymagania w zakresie funkcjonalności i zgodności z przepisami w realną przestrzeń. Każda faza projektu i budowy będzie przez Ciebie kontrolowana; to Ty podejmiesz decyzje dotyczące proponowanych opcji: ergonomiki, konstrukcji czy doboru materiałów dla Twojej hali przemysłowej.

  # Elastyczny kształt
  Dostosuj swój budynek do dowolnego środowiska. Kształt, warunki klimatyczne i atmosferyczne, charakterystyka glebowa i sejsmiczna - razem znajdziemy najlepszą konfigurację przyczyniającą się do rentowności Twojego projektu.

  # Przyszła rozbudowa
  Twój budynek może zostać zaprojektowany tak, aby umożliwić przyszłe modyfikacje w sposób najlepiej dostosowany do rozwoju Twojej firmy, bez powodowania przerw w działalności: rozbudowa, instalacja fotowoltaiczna, montowanie dźwigów i suwnic ...lub całkowita przemiana.

   

  Konstrukcja budynku silosów do przechowywania nasion o wysokości 32 m
Prefabrykowana konstrukcja stalowa dla Toyoty. Rozwiązania dla konstrukcji stalowych, projektowanie i produkcja wszystkich głównych elementów prefabrykowanej hali stalowej

INTELIGENTNE

Hale przemysłowe zoptymalizowane pod względem projektu i realizacji

# Koncepcja na wczesnym etapie
W Astron pomożemy Ci przemienić Twoje pomysły w rzeczywistość - w ustalonym czasie i przy ustalonym budżecie. Nasz zespół dostarczy Ci różne warianty rozwiązań, pozwalając Ci wybrać spośród nich ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i cechuje się największym potencjałem w zakresie przyszłego użytkowania. Uwzględnimy przy tym takie aspekty jak energooszczędność, optymalizacja oświetlenia i minimalizacja kosztów budowy. Nasz zespół ekspertów będzie koncentrował się na analizie wskazanych przez Ciebie cech budynku, systemów, elementów wyposażenia i materiałów, aby osiągnąć niezbędne funkcje przy jak najniższym koszcie przez cały okres eksploatacji, z zachowaniem wymagań w zakresie sprawności, jakości, niezawodności i bezpieczeństwa.

# Zawsze niezmiennie wysoka jakość 
Mamy pełną kontrolę nad łańcuchem dostaw, od zamówienia przez badania techniczne i produkcję po montaż hali. Wynikiem tego jest zwiększona sprawność całego procesu, co pozwala zapewnić, że odpowiedni produkt znajdzie się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie.

# Łatwy i precyzyjny montaż
Prefabrykacja hali stalowej jest kluczem do zapewnienia precyzyjnego i szybkiego montażu Twojego budynku. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla Twoich potrzeb w zakresie dużych hal przemysłowych: wszystkie elementy budynku są dostarczane na plac budowy o właściwym czasie, co zapewnia doskonałą koordynację zadań na placu budowy.

# Inteligentna produkcja
Hale stalowe Astron są produkowane w jednym z naszych nowoczesnych zakładów produkcyjnych. Precyzyjna prefabrykacja gwarantuje sprawny proces montażu. Astron wykorzystuje inteligentne profile kształtowe. Wszystkie produkty są zapakowane w wydajny i ekonomiczny sposób. Pięciokrotne mniejszy rozmiar oznacza pięciokrotnie mniejsze koszty dostawy. Budynek o powierzchni 100 m² mieści się na jednej ciężarówce.

  OPTYMALNE

  Ekonomiczny całkowity koszt budynku

  # Szybka realizacja
  Hale Astron to najlepszy wybór, gdy masz napięty harmonogram budowy hali przemysłowej. Konstrukcja jest produkowana w sposób modułowy, co skraca proces realizacji. Oszczędzasz również dodatkowe 20% lub więcej czasu budowy dzięki standaryzowanym częściom i połączeniom.

  # Najbardziej zrównoważone rozwiązanie
  Oszczędności wynikające ze wzrostu wydajności są podstawą naszej strategii. Naszym celem jest znalezienie najlepszego pragmatycznego rozwiązania dla naszych klientów dla wydajnego i zrównoważonego budynku. W Astron opracowujemy innowacyjne rozwiązania, które służą klientom nie tylko dzisiaj, ale przez cały okres eksploatacji ich budynków.

  # Zmniejszone koszty eksploatacji i konserwacji
  Projektujemy i produkujemy hale z myślą o ograniczeniu kosztów eksploatacji. Zastosowanie wysokiej jakości surowców oraz trwałych produktów minimalizuje wpływ pogody i innych czynników środowiska. Najwyższe standardy produkcji i jakości zostały potwierdzone przez niezależne firmy certyfikujące. Wdrożyliśmy i przestrzegamy systemów i metod, takich jak strategia zero defektów, 5S, Kanban, system ciągłego doskonalenia, kontrola jakości montażu i program utrzymania ruchu. 

  Przykład prefabrykowanego budynku stalowego o ciekawej architekturze
Duże hale przemysłowe i magazynowe

ARCHITEKTONICZNE

Wolność w każdym aspekcie

# Duża swoboda projektowania
Twój budynek reprezentuje Twoją firmę, więc zaprojektujemy Twoją halę w zgodzie z identyfikacją wizualną Twojej firmy.

# Forma podąża za strukturą
Od najprostszej po najbardziej wyrafinowaną architekturę, kształt Twojego budynku można łatwo dostosować do wymiarów i cech Twojej nieruchomości

# Adaptacja do otoczenia
Niezależnie od tego, jakie jest Twoje najbliższe otoczenie: centrum miasta, teren przemysłowy, centrum handlowe – spełnienie wymagań urbanistycznych jest dla Astron najwyższym priorytetem.

# Swobodny wybór elewacji
Astron oferuje wiele indywidualnych opcji dotyczących elewacji – metal, kamień, drewno lub zieleń. Wybierz materiały elewacyjne, które będą idealnie pasować do marki Twojej firmy.

# Rozwiązanie BIM
Twój budynek przemysłowy będzie zaprojektowany i narysowany w 3D, dzięki czemu funkcje BIM można zintegrować już na wstępnym etapie projektowania.

  NIEZAWODNE

  Szybki i wydajny proces 

  # Dostawa z jednego źródła
  Astron pomoże zrealizować Twoje pomysły - w ustalonych ramach czasowych i budżecie. Stosujemy system modułowy i prefabrykowane produkty, które idealnie do siebie pasują. Zaprojektowanie i wyprodukowanie kompletnego budynku zajmuje zwykle tylko 10-12 tygodni. Certyfikowani monterzy mogą ukończyć budowę w ciągu zaledwie 4 do 8 tygodni, w zależności od wielkości i złożoności projektu. Jedna osoba kontaktowa obsługuje proces od początku do końca, dbając o wszystkie szczegóły i kontakt z Tobą aż do ukończenia hali.

  # Inteligentne rozwiązanie
  Inteligentne podejście do projektowania i realizacji hali stalowej skutkuje wysoką jakością i trwałością. Nasze systemy budowlane są projektowane zgodnie ze specyfikacjami dotyczącymi budynków wyższej jakości i lepszych parametrów konstrukcyjnych.

  # Nowoczesne podejście
  Od samego początku konfigurujemy Twój budynek zgodnie z Twoimi potrzebami. Od planowania poprzez produkcję, aż po końcowy montaż, wszyscy nasi pracownicy są w pełni zaangażowani w proces powstawania budynku.

  # Duże wolne rozpiętości
  Hale stalowe Astron to wolna przestrzeń bez podpór pośrednich do 100 m. Hale o dużej wolnej przestrzeni są niezbędne w szczególności dla tych zastosowań przemysłowych, w których szczególnie ważna jest elastyczność, np. ze względu na częste zmiany procesów.

  Szybszy montaż. Hale przemysłowe Astron
Zrównoważony budynek minimalizujący ślad węglowy

EKOLOGICZNE

Oszczędność energii od projektowania do użytkowania

# Od A do Z
W Astron staramy się spełniać wszystkie potrzeby budowlane naszych Klientów w każdym aspekcie naszej działalności, zwracając szczególną uwagę na zrównoważony rozwój oraz zapewniając uproszczony i bardziej przyjazny dla środowiska sposób realizacji projektu budowlanego. Astron jest jednym z pierwszych graczy na rynku, który dostarczył ekonomiczne rozwiązania dla „budynków o niemal zerowym zużyciu energii” NZEB do zastosowań przemysłowych.

# Stal promuje zrównoważony rozwój
W dzisiejszych budynków stalowych wykorzystuje się stal z recyklingu, którą można również poddać recyklingowi po zakończeniu okresu użytkowania hali.  Oznacza to, że konstrukcja stalowa przewyższa wszystkie konstrukcje wykonane z innych materiałów budowlanych pod względem wpływu na środowisko.

# Certyfikowane podejście
Astron jest regularnie oceniany przez EcoVadis, międzynarodową organizację zajmującą się zrównoważonym rozwojem i odpowiedzialnością społeczną. Ocena koncentruje się na globalnych łańcuchach dostaw, czyli sieci relacji między zaopatrzeniem, produkcją i sprzedażą. Na przykład nasze zoptymalizowane wykorzystanie surowców i wysoki wskaźnik recyklingu zostały ocenione bardzo pozytywnie. Doceniono również optymalizację energetyczną hal Astron oraz wsparcie certyfikatów LEED i BREAM. Rezultatem są energooszczędne hale stalowe, które odznaczają się szybkością budowy, najwyższą jakością oraz najniższym ryzykiem.