Szukasz hali pod zaawansowane procesy technologiczne? 

Dedykowane rozwiązania do obsługi ciężkich ładunków dla każdej branży

 


Potrzebujesz budynku, w którym pomieścisz złożone ciężkie technologie i nietypowe środki transportu?

Astron oferuje rozwiązania konstrukcyjne przeznaczone do dużych obciążeń. Jako rzetelny i doświadczony partner oferujemy najwyższej jakości indywidualnie projektowane budynki oraz gwarantujemy jakość i kompleksowe rozwiązanie serwisowe.

Potrzebujesz hali pod procesy technologiczne? Niezależnie od Twojej branży uwzględniamy Twoje procesy i wymagania wynikające z technologii produkcji i zrealizujemy je w projekcie hali przemysłowej dostosowanej do Twojego biznesu.

Hala przemysłowa dla towarów masowych lub sprzętu do zbioru z silosami

Konstrukcja hali przygotowana pod duże obciążenia

Od pierwszego pomysłu po budowę pod klucz

Bez względu na to, gdzie planujesz budowę swojej inwestycji, zrealizujemy Twoją inwestycję od projektu po oddanie gotowego budynku do użytkowania. Dzięki naszym inżynierom w biurze projektowym, na produkcji oraz doświadczonym zespołom montażowym na placu budowy, opracujemy Twój projekt kompleksowo od A do Z pod klucz.

Im wcześniej będziemy włączeni w projekt, tym większą wartość dodamy zarówno pod względem technicznym, jak i ekonomicznym. Oferujemy cały asortyment produktów i stawiamy na najwyższą jakość na wszystkich etapach rozwoju projektu aż do jego zakończenia.

Więcej informacji?  +48 885 220 088
kontakt.pl@astron.biz

 

 

Korzyści

 • Wolna rozpiętość do 100 m
 • Szybki czas realizacji
 • Precyzyjnie określony budżet
 • Niezawodne terminy

Nasz zespół ekspertów przeanalizuje wszystkie Twoje wymagania technologiczne, aby zaprojektować funkcjonalny budynek w najlepszej cenie, zapewniając jednocześnie wymaganą wydajność, jakość, niezawodność i bezpieczeństwo.

W fazie projektowej badamy alternatywne rozwiązania projektowe, aby zoptymalizować oczekiwany stosunek kosztów do korzyści dla Twojego projektu. Naszym celem jest obniżenie kosztów dla pełnego cyklu życia budynku.

Suwnice pomostowe

Konstrukcja hali o dużej nośności, przygotowana pod duże obciążenia technologiczne

Potrzebujesz budynku wyposażonego w suwnice pomostowe lub systemy przenośników, aby wspierać płynność pracy i procesy produkcyjne? Nasz zespół 130 inżynierów opracuje dedykowane rozwiązania techniczne potrzebne do spełnienia wymagań dla wszystkich rodzajów przemysłu - od podstawowych rozwiązań po wymagające procesy.

Czy Twój budynek ma obsługiwać kilka suwnic na różnych poziomach, windy, antresole, a także stacje załadunkowe i rozładunkowe? Zbudujemy dla Ciebie indywidualnie zaprojektowaną halę przemysłową dostosowaną do wszystkich Twoich wymagań. Wyróżnia nas jakość, szybka realizacja i niezawodne dostawy w uzgodnionym terminie.

Duże konstrukcje stalowe. Prefabrykowane hale przemysłowe.
Hala magazynowa towarów masowych w porcie w Dżibuti

Systemy przenośników

Prowadź swój biznes w budynku z systemem przenośników

W przypadku materiałów, które są zbyt nieporęczne lub ciężkie, aby można je było przemieszczać za pomocą wózków widłowych lub sprzętu montowanego na podłodze, potrzebne jest inne rozwiązanie.  Ładunki te muszą być przemieszczane za pomocą specjalnych systemów do przenoszenia. Transport ładunków nad głową maksymalizuje wykorzystanie przestrzeni w obiekcie. Mamy duże doświadczenie w opracowywaniu inteligentnych infrastruktur dostosowanych do integracji różnych systemów przenośników w odpowiednio zaprojektowanej i zbudowanej hali.

Więcej informacji?  +48 885 220 088
kontakt.pl@astron.biz

Przenośniki w hali magazynowej towarów masowych w Dżibuti.
Hala stalowa o powierzchni 5000 m² z najnowocześniejszą instalacją techniczną

Systemy automatyczne

Budynek szyty na miarę

Perfekcyjnie zaprojektowana i dostosowana do potrzeb hala z nowoczesnymi systemami to Twoja przepustka do szybkiej i wydajnej produkcji. Nasz zespół specjalistów opracuje wydajne i ekonomiczne rozwiązania dedykowane dla Twoich procesów technologicznych.

Oferujemy Klientom budynek „szyty na miarę”. Dzięki naszemu know-how Astron jest idealnym partnerem w zakresie rozwoju i wdrażania optymalnych rozwiązań. Wyróżniamy się jakością, kreatywnymi projektami, wiedzą i gwarantowaną dostawą w uzgodnionym terminie.

Szybka realizacja projektu

Wszystkie nasze budynki są prefabrykowane i przygotowane do montażu.

Wszystkie nasze hale stalowe są prefabrykowane i dostarczane na plac budowy w stanie gotowym do montażu. Poszczególne komponenty są precyzyjnie produkowane w fabryce na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych. Zastosowanie elementów prefabrykowanych niesie ze sobą wiele trwałych korzyści już na etapie budowy, ale nie tylko. Prefabrykacja i precyzja konstrukcji stalowych skracają czas montażu oraz dodatkowo zmniejszają negatywny wpływ na środowisko oraz zakłócanie spokoju w sąsiedztwie placu budowy.

Wszystkie elementy konstrukcji nośnej są wykonywane na zamówienie w naszej fabryce, a montaż Astron na placu budowy jest prosty - połączenia są skręcane lub łączone na wkręty. Bez spawania, cięć lub przeróbek na budowie. Wszystkie części są cięte na wymiar, wstępnie wiercone i indywidualnie oznaczone i dostarczone z rysunkiem montażowym na plac budowy.

Hala przemysłowa przystosowany do podnoszenia dużych ciężarów

  ELASTYCZNE

  Hale przemysłowe, które najlepiej dostosują się do Twoich potrzeb

  # Pomysłowe rozwiązania
  Twój projekt powinien rozpocząć się na długo przed fazą budowy. Nasz zespół dostarczy Ci różne warianty rozwiązań, z uwzględnieniem optymalizacji konstrukcji, energooszczędności, naturalnego oświetlenia oraz minimalizacji kosztów budowy, wykorzystując modele 3D oraz technologię modelowania informacji budowlanych (BIM). Nasza wiedza w zakresie projektowania i budowania jest oparta o wieloletnie doświadczenie jako konstruktora, producenta i montażysty funkcjonalnych hal. Wszystkie produkty Astron są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb, w oparciu o sprawdzone prefabrykowane rozwiązania wypracowane przez zespół 150 inżynierów pracujących w 8 biurach projektowych w całej Europie.

  # Ewolucja rozwiązań
  Kiedy zaczynasz myśleć o nowym budynku, zazwyczaj masz w głowie wiele pomysłów - marzeń, potrzeb, obaw. W Astron pomożemy Ci przemienić Twoje pomysły w rzeczywistość - w ustalonym czasie i przy ustalonym budżecie. Przekształcimy Twoje wymagania w zakresie funkcjonalności i zgodności z przepisami w realną przestrzeń. Każda faza projektu i budowy będzie przez Ciebie kontrolowana; to Ty podejmiesz decyzje dotyczące proponowanych opcji: ergonomiki, konstrukcji czy doboru materiałów dla Twojej hali przemysłowej..

  # Elastyczny kształt
  Dostosuj swój budynek do dowolnego środowiska. Kształt, warunki klimatyczne i atmosferyczne, charakterystyka glebowa i sejsmiczna - razem znajdziemy najlepszą konfigurację przyczyniającą się do rentowności Twojego projektu.

  # Przyszła rozbudowa
  Twój budynek może zostać zaprojektowany tak, aby umożliwić przyszłe modyfikacje w sposób najlepiej dostosowany do rozwoju Twojej firmy, bez powodowania przerw w działalności: rozbudowa, instalacja fotowoltaiczna, montowanie dźwigów i suwnic ...lub całkowita przemiana.

   

  Konstrukcja budynku silosów do przechowywania nasion o wysokości 32 m
Prefabrykowana konstrukcja stalowa dla Toyoty. Rozwiązania dla konstrukcji stalowych, projektowanie i produkcja wszystkich głównych elementów prefabrykowanej hali stalowej

INTELIGENTNE

Hale przemysłowe zoptymalizowane pod względem projektu i realizacji

# Koncepcja na wczesnym etapie
W Astron pomożemy Ci przemienić Twoje pomysły w rzeczywistość - w ustalonym czasie i przy ustalonym budżecie. Nasz zespół dostarczy Ci różne warianty rozwiązań, pozwalając Ci wybrać spośród nich ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i cechuje się największym potencjałem w zakresie przyszłego użytkowania. Uwzględnimy przy tym takie aspekty jak energooszczędność, optymalizacja oświetlenia i minimalizacja kosztów budowy. Nasz zespół ekspertów będzie koncentrował się na analizie wskazanych przez Ciebie cech budynku, systemów, elementów wyposażenia i materiałów, aby osiągnąć niezbędne funkcje przy jak najniższym koszcie przez cały okres eksploatacji, z zachowaniem wymagań w zakresie sprawności, jakości, niezawodności i bezpieczeństwa.

# Zawsze niezmiennie wysoka jakość 
Mamy pełną kontrolę nad łańcuchem dostaw, od zamówienia przez badania techniczne i produkcję po montaż hali. Wynikiem tego jest zwiększona sprawność całego procesu, co pozwala zapewnić, że odpowiedni produkt znajdzie się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie.

# Łatwy i precyzyjny montaż
Prefabrykacja hali stalowej jest kluczem do zapewnienia precyzyjnego i szybkiego montażu Twojego budynku. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla Twoich potrzeb w zakresie dużych hal przemysłowych: wszystkie elementy budynku są dostarczane na plac budowy o właściwym czasie, co zapewnia doskonałą koordynację zadań na placu budowy.

# Inteligentna produkcja
Hale stalowe Astron są produkowane w jednym z naszych nowoczesnych zakładów produkcyjnych. Precyzyjna prefabrykacja gwarantuje sprawny proces montażu. Astron wykorzystuje inteligentne profile kształtowe. Wszystkie produkty są zapakowane w wydajny i ekonomiczny sposób. Pięciokrotne mniejszy rozmiar oznacza pięciokrotnie mniejsze koszty dostawy. Budynek o powierzchni 100 m² mieści się na jednej ciężarówce.

  OPTYMALNE

  Ekonomiczny całkowity koszt budynku

  # Szybka realizacja
  Hale Astron to najlepszy wybór, gdy masz napięty harmonogram budowy hali przemysłowej. Konstrukcja jest produkowana w sposób modułowy, co skraca proces realizacji. Oszczędzasz również dodatkowe 20% lub więcej czasu budowy dzięki standaryzowanym częściom i połączeniom.

  # Najbardziej zrównoważone rozwiązanie
  Oszczędności wynikające ze wzrostu wydajności są podstawą naszej strategii. Naszym celem jest znalezienie najlepszego pragmatycznego rozwiązania dla naszych klientów dla wydajnego i zrównoważonego budynku. W Astron opracowujemy innowacyjne rozwiązania, które służą klientom nie tylko dzisiaj, ale przez cały okres eksploatacji ich budynków.

  # Zmniejszone koszty eksploatacji i konserwacji
  Projektujemy i produkujemy hale z myślą o ograniczeniu kosztów eksploatacji. Zastosowanie wysokiej jakości surowców oraz trwałych produktów minimalizuje wpływ pogody i innych czynników środowiska. Najwyższe standardy produkcji i jakości zostały potwierdzone przez niezależne firmy certyfikujące. Wdrożyliśmy i przestrzegamy systemów i metod, takich jak strategia zero defektów, 5S, Kanban, system ciągłego doskonalenia, kontrola jakości montażu i program utrzymania ruchu. 

  Przykład prefabrykowanego budynku stalowego o ciekawej architekturze
Duże hale przemysłowe i magazynowe

ARCHITEKTONICZNE

Wolność w każdym aspekcie

# Duża swoboda projektowania
Twój budynek reprezentuje Twoją firmę, więc zaprojektujemy Twoją halę w zgodzie z identyfikacją wizualną Twojej firmy.

# Elastyczna forma
Od najprostszej po najbardziej wyrafinowaną architekturę, kształt Twojego budynku można łatwo dostosować do wymiarów i cech Twojej nieruchomości.

# Adaptacja do otoczenia
Niezależnie od tego, jakie jest Twoje najbliższe otoczenie: centrum miasta, teren przemysłowy, centrum handlowe – spełnienie wymagań urbanistycznych jest dla Astron najwyższym priorytetem.

# Swobodny wybór elewacji
Astron oferuje wiele indywidualnych opcji dotyczących elewacji – metal, kamień, drewno lub zieleń. Wybierz materiały elewacyjne, które będą idealnie pasować do marki Twojej firmy.

# Rozwiązanie BIM
Twój budynek przemysłowy będzie zaprojektowany i narysowany w 3D, dzięki czemu funkcje BIM można zintegrować już na wstępnym etapie projektowania.

  NIEZAWODNE

  Szybki i wydajny proces

  # Dostawa z jednego źródła
  Astron pomoże zrealizować Twoje pomysły - w ustalonych ramach czasowych i budżecie. Stosujemy system modułowy i prefabrykowane produkty, które idealnie do siebie pasują. Zaprojektowanie i wyprodukowanie kompletnego budynku zajmuje zwykle tylko 10-12 tygodni. Certyfikowani monterzy mogą ukończyć budowę w ciągu zaledwie 4 do 8 tygodni, w zależności od wielkości i złożoności projektu. Jedna osoba kontaktowa obsługuje proces od początku do końca, dbając o wszystkie szczegóły i kontakt z Tobą aż do ukończenia hali.

  # Inteligentne rozwiązanie
  Inteligentne podejście do projektowania i realizacji hali stalowej skutkuje wysoką jakością i trwałością. Nasze systemy budowlane są projektowane zgodnie ze specyfikacjami dotyczącymi budynków wyższej jakości i lepszych parametrów konstrukcyjnych.

  # Nowoczesne podejście
  Od samego początku konfigurujemy Twój budynek zgodnie z Twoimi potrzebami. Od planowania poprzez produkcję, aż po końcowy montaż, wszyscy nasi pracownicy są w pełni zaangażowani w proces powstawania budynku.

  # Duże wolne rozpiętości
  Hale stalowe Astron to wolna przestrzeń bez podpór pośrednich do 100 m. Hale o dużej wolnej przestrzeni są niezbędne w szczególności dla tych zastosowań przemysłowych, w których szczególnie ważna jest elastyczność, np. ze względu na częste zmiany procesów.

  Szybszy montaż. Hale przemysłowe Astron
Zrównoważony budynek minimalizujący ślad węglowy

EKOLOGICZNE

Oszczędność energii od projektowania do użytkowania

# Od A do Z
W Astron staramy się spełniać wszystkie potrzeby budowlane naszych Klientów w każdym aspekcie naszej działalności, zwracając szczególną uwagę na zrównoważony rozwój oraz zapewniając uproszczony i bardziej przyjazny dla środowiska sposób realizacji projektu budowlanego. Astron jest jednym z pierwszych graczy na rynku, który dostarczył ekonomiczne rozwiązania dla „budynków o niemal zerowym zużyciu energii” NZEB do zastosowań przemysłowych.

# Stal promuje zrównoważony rozwój
W dzisiejszych budynków stalowych wykorzystuje się stal z recyklingu, którą można również poddać recyklingowi po zakończeniu okresu użytkowania hali.  Oznacza to, że konstrukcja stalowa przewyższa wszystkie konstrukcje wykonane z innych materiałów budowlanych pod względem wpływu na środowisko.

# Certyfikowane podejście
Astron jest regularnie oceniany przez EcoVadis, międzynarodową organizację zajmującą się zrównoważonym rozwojem i odpowiedzialnością społeczną. Ocena koncentruje się na globalnych łańcuchach dostaw, czyli sieci relacji między zaopatrzeniem, produkcją i sprzedażą. Na przykład nasze zoptymalizowane wykorzystanie surowców i wysoki wskaźnik recyklingu zostały ocenione bardzo pozytywnie. Doceniono również optymalizację energetyczną hal Astron oraz wsparcie certyfikatów LEED i BREAM. Rezultatem są energooszczędne hale stalowe, które odznaczają się szybkością budowy, najwyższą jakością oraz najniższym ryzykiem.