Hale dla logistyki i magazynowania

Przestronne powierzchnie dla dużych obiektów!


Budynki logistyczno – magazynowe szyte na miarę

Czy poszukujesz dużej hali dla logistyki i magazynowania? Posiadamy wiedzę i doświadczenie niezbędne do zrealizowania Twojego projektu, niezależnie od jego skali, złożoności czy branży w której działasz.

Bez względu na to jak dużej hali potrzebujesz, oferujemy funkcjonalne i ekonomiczne budynki dla branży logistyczno-magazynowej w dowolnej lokalizacji, zarówno w Polsce jak i Europie.

Astron specjalizuje się w projektowaniu i budowie przestronnych hal dla branży logistycznej i magazynowej.

Nasze know-how: doradztwo, projektowanie, produkcja i budowa.

Widok wnętrza hali magazynowej. Optymalizacja powierzchni budynku magazynowego
Astron projektuje, produkuje i buduje hale stalowe, które wspierają Twoje operacje logistyczne
Nowe centrum logistyczne GN w Luksemburgu. Rozwiązania dla hal logistycznych
Centrum logistyczne. Duży budynek przemysłowy pod logistykę

Jakie wymagania powinna spełniać hala stalowa dla centrów logistyczno – magazynowych?

>>  Magazyn i centrum dystrybucyjne muszą wspierać realizację wyznaczonych celów.

Astron dostarcza prefabrykowane hale stalowe o dowolnych wymiarach, zawsze dostosowując projekt do indywidualnych potrzeb Inwestora, bez względu na to czy jest to hala logistyczna, magazyn wysokiego składowania czy terminal Bulk Cargo do przeładunku, składowania i magazynowania towarów masowych. Hale Astron mają wszechstronne zastosowanie i wolną rozpiętość bez słupów pośrednich aż do 100 metrów. Inwestorzy cenią rozwiązanie konstrukcyjne Astron ze względu na swobodę projektowania, dzięki której otrzymują zoptymalizowaną przestrzeń do dowolnej aranżacji.

Zoptymalizowana przestrzeń bez słupów pośrednich aż do 100 metrów dla swobodnego przepływu towarów.

Obiekt magazynowo-dystrybucyjny. Duży budynek przemysłowy do magazynowania i dystrybucji
Niezależnie od tego, czy potrzebujesz centrum dystrybucyjnego czy magazynu wysokiego składowania, oferujemy elastyczność w projektowaniu, aby spełnić Twoje indywidualne potrzeby biznesowe.
Szary budynek przemysłowy. Duża hala przemysłowa pod centrum dystrybucyjne lub magazyn
Będziemy współpracować z Tobą, aby zrozumieć wszystkie aspekty Twoich procesów biznesowych i aby znaleźć dla Ciebie optymalne rozwiązanie konstrukcyjne.

>> Komunikacja i zrozumienie potrzeb Klienta

Centra logistyczne to coraz bardziej skomplikowane jednostki organizacyjne, w których odbywa się kompletna realizacja usług logistycznych. Astron opierając się na swoim doświadczeniu oraz know-how w budowie hal stalowych jednocześnie dobrze rozumie wyzwania i zmieniające się wymagania Klientów. Już od wstępnej koncepcji aż po oddanie budynku do użytkowania słuchamy potrzeb Klienta, doradzając najlepsze rozwiązania, stawiając jakość, funkcjonalność i elastyczność na pierwszym miejscu.

 

>> Wygraj wyścig z czasem

Firmy dystrybucyjne muszą bezzwłocznie reagować na zmiany na rynku, żeby sprostać szybko zmieniającym się wymaganiom Klientów, poprzez wprowadzanie w życie nowych technologii i najlepszych praktyk. Astron szybko reaguje na potrzeby swoich Klientów. Dzięki zaawansowanej technologii oraz prefabrykacji w jednym z naszych 3 zakładów produkcyjnych jesteśmy w stanie w szybkim terminie oddać budynek do użytku.

>> Obiekty bliżej Klienta

Przedsiębiorcy coraz częściej wybierają lokalizacje bliżej Klienta końcowego pod budowę centrów logistycznych. Biorąc pod uwagę rosnącą sprzedaż internetową, branża logistyczno-magazynowa chce być bliżej tych aglomeracji, w których Klienci zamawiają najwięcej produktów.

Bez względu na to, gdzie chcesz przenieść lub rozwinąć operacje logistyczno magazynowe swojego przedsiębiorstwa, Astron dostarczy dla Ciebie funkcjonalną halę stalową o wysokiej jakości w każdej lokalizacji w Polsce czy Europie, wszędzie stosując te same najlepsze praktyki, procesy i produkty.

Hala przemysłowa przeznaczona na centra logistyczno-magazynowe
Zmaksymalizuj wykorzystanie przestrzeni dla personelu i urządzeń.
Obiekty logistyczne i magazynowe na dużą skalę. Duża hala przemysłowa do przechowywania
Rozwiń swój biznes dzięki funkcjonalnemu i wydajnemu obiektowi logistyczno-magazynowemu, który zapewnia bezpieczne i komfortowe środowisko dla pracowników oraz obniża koszty operacyjne.

>> Projektowanie dla logistyki i magazynowania z myślą o przyszłości

Nasi Klienci odczuwają rosnącą potrzebę tworzenia takich centrów logistycznych, które będą spełniać wielofunkcyjne zadania realizacji dostaw.

Chcesz porozmawiać z naszym ekspertem o swoim budynku?  +48 885 220 088
kontakt.pl@astron.biz

>> Magazyny wysokiego składowania: optymalne wykorzystanie przestrzeni

Dla przedsiębiorców dysponujących atrakcyjnymi działkami pod względem lokalizacji, ale bardzo ograniczonymi pod względem powierzchni, idealnym rozwiązaniem będą magazyny wysokiego składowania.

Projektując Twój budynek weźmiemy pod uwagę wysokość składowania, dopasowując wymiary hali do technologii składowania, jednocześnie oferując wiele możliwości personalizacji budynku i dopasowania jego wyglądu do charakteru Twojego przedsiębiorstwa.

 

Magazyn przeznaczony do szybkich operacji logistycznych
Prefabrykowane rozwiązanie budowlane, które zapewnia niemal nieograniczone możliwości konstrukcyjne
Zoptymalizowana powierzchnia magazynowa. Duża hala przemysłowa do przechowywania
Zbuduj magazyn szyty na miarę

>> Dostawa dronem

Dostawy dronami mają tak duży potencjał, że niektórzy giganci technologiczni okrzyknęli je przyszłością realizacji e-commerce. Wiele dużych firm zajmujących się handlem detalicznym i logistyką testuje metody dostaw za pomocą dronów, aby rozwiązać problem dostaw „ostatniej mili”.

Skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów w sprawie budowy centrum dystrybucyjnego!

Niewątpliwie liderzy branży logistyczno- magazynowej muszą reagować szybko, aby sprostać oczekiwaniom Klientów poprzez wykorzystanie nowych technologii i najlepszych rozwiązań. Zmieniające się zachowania kupujących i dynamika rynku sprawiają, że dostarczanie właściwych produktów we właściwym czasie do właściwej lokalizacji jest ciągłym wyzwaniem. 

Dobrze zaprojektowany budynek powinien sprostać obecnym wyzwaniom, a także umożliwiać łatwą modyfikację w przypadku ewentualnej rozbudowy w przyszłości.

 • Polityka zrównowazonego rozwoju + RSE
  Budynki logistyczne mogą być częścią ogólnej polityki zrównoważonego rozwoju, na przykład poprzez instalację elektrowni fotowoltaicznej. Twój budynek może być energetycznie autonomiczny, czyli wytwarzać tyle prądu, ile zużywa.

  ELASTYCZNE

  Hale przemysłowe, które najlepiej dostosują się do Twoich potrzeb

  # Pomysłowe rozwiązania
  Twój projekt powinien rozpocząć się na długo przed fazą budowy. Nasz zespół dostarczy Ci różne warianty rozwiązań, z uwzględnieniem optymalizacji konstrukcji, energooszczędności, naturalnego oświetlenia oraz minimalizacji kosztów budowy, wykorzystując modele 3D oraz technologię modelowania informacji budowlanych (BIM). Nasza wiedza w zakresie projektowania i budowania jest oparta o wieloletnie doświadczenie jako konstruktora, producenta i montażysty funkcjonalnych hal. Wszystkie produkty Astron są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb, w oparciu o sprawdzone prefabrykowane rozwiązania wypracowane przez zespół 150 inżynierów pracujących w 8 biurach projektowych w całej Europie.

  # Ewolucja rozwiązań
  Kiedy zaczynasz myśleć o nowym budynku, zazwyczaj masz w głowie wiele pomysłów - marzeń, potrzeb, obaw. W Astron pomożemy Ci przemienić Twoje pomysły w rzeczywistość - w ustalonym czasie i przy ustalonym budżecie. Przekształcimy Twoje wymagania w zakresie funkcjonalności i zgodności z przepisami w realną przestrzeń. Każda faza projektu i budowy będzie przez Ciebie kontrolowana; to Ty podejmiesz decyzje dotyczące proponowanych opcji: ergonomiki, konstrukcji czy doboru materiałów dla Twojej hali przemysłowej.

  # Elastyczny kształt
  Dostosuj swój budynek do dowolnego środowiska. Kształt, warunki klimatyczne i atmosferyczne, charakterystyka glebowa i sejsmiczna - razem znajdziemy najlepszą konfigurację przyczyniającą się do rentowności Twojego projektu.

  # Przyszła rozbudowa
  Twój budynek może zostać zaprojektowany tak, aby umożliwić przyszłe modyfikacje w sposób najlepiej dostosowany do rozwoju Twojej firmy, bez powodowania przerw w działalności: rozbudowa, instalacja fotowoltaiczna, montowanie dźwigów i suwnic ...lub całkowita przemiana.

   

  Konstrukcja budynku silosów do przechowywania nasion o wysokości 32 m
Prefabrykowana konstrukcja stalowa dla Toyoty. Rozwiązania dla konstrukcji stalowych, projektowanie i produkcja wszystkich głównych elementów prefabrykowanej hali stalowej

INTELIGENTNE

Hale przemysłowe zoptymalizowane pod względem projektu i realizacji

# Koncepcja na wczesnym etapie
W Astron pomożemy Ci przemienić Twoje pomysły w rzeczywistość - w ustalonym czasie i przy ustalonym budżecie. Nasz zespół dostarczy Ci różne warianty rozwiązań, pozwalając Ci wybrać spośród nich ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i cechuje się największym potencjałem w zakresie przyszłego użytkowania. Uwzględnimy przy tym takie aspekty jak energooszczędność, optymalizacja oświetlenia i minimalizacja kosztów budowy. Nasz zespół ekspertów będzie koncentrował się na analizie wskazanych przez Ciebie cech budynku, systemów, elementów wyposażenia i materiałów, aby osiągnąć niezbędne funkcje przy jak najniższym koszcie przez cały okres eksploatacji, z zachowaniem wymagań w zakresie sprawności, jakości, niezawodności i bezpieczeństwa.

# Zawsze niezmiennie wysoka jakość 
Mamy pełną kontrolę nad łańcuchem dostaw, od zamówienia przez badania techniczne i produkcję po montaż hali. Wynikiem tego jest zwiększona sprawność całego procesu, co pozwala zapewnić, że odpowiedni produkt znajdzie się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie.

# Łatwy i precyzyjny montaż
Prefabrykacja hali stalowej jest kluczem do zapewnienia precyzyjnego i szybkiego montażu Twojego budynku. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla Twoich potrzeb w zakresie dużych hal przemysłowych: wszystkie elementy budynku są dostarczane na plac budowy o właściwym czasie, co zapewnia doskonałą koordynację zadań na placu budowy.

# Inteligentna produkcja
Hale stalowe Astron są produkowane w jednym z naszych nowoczesnych zakładów produkcyjnych. Precyzyjna prefabrykacja gwarantuje sprawny proces montażu. Astron wykorzystuje inteligentne profile kształtowe. Wszystkie produkty są zapakowane w wydajny i ekonomiczny sposób. Pięciokrotne mniejszy rozmiar oznacza pięciokrotnie mniejsze koszty dostawy. Budynek o powierzchni 100 m² mieści się na jednej ciężarówce.

  OPTYMALNE

  Ekonomiczny całkowity koszt budynku

  # Szybka realizacja
  Hale Astron to najlepszy wybór, gdy masz napięty harmonogram budowy hali przemysłowej. Konstrukcja jest produkowana w sposób modułowy, co skraca proces realizacji. Oszczędzasz również dodatkowe 20% lub więcej czasu budowy dzięki standaryzowanym częściom i połączeniom.

  # Najbardziej zrównoważone rozwiązanie
  Oszczędności wynikające ze wzrostu wydajności są podstawą naszej strategii. Naszym celem jest znalezienie najlepszego pragmatycznego rozwiązania dla naszych klientów dla wydajnego i zrównoważonego budynku. W Astron opracowujemy innowacyjne rozwiązania, które służą klientom nie tylko dzisiaj, ale przez cały okres eksploatacji ich budynków.

  # Zmniejszone koszty eksploatacji i konserwacji
  Projektujemy i produkujemy hale z myślą o ograniczeniu kosztów eksploatacji. Zastosowanie wysokiej jakości surowców oraz trwałych produktów minimalizuje wpływ pogody i innych czynników środowiska. Najwyższe standardy produkcji i jakości zostały potwierdzone przez niezależne firmy certyfikujące. Wdrożyliśmy i przestrzegamy systemów i metod, takich jak strategia zero defektów, 5S, Kanban, system ciągłego doskonalenia, kontrola jakości montażu i program utrzymania ruchu. 

  Przykład prefabrykowanego budynku stalowego o ciekawej architekturze
Duże hale przemysłowe i magazynowe

ARCHITEKTONICZNE

Wolność w każdym aspekcie

# Duża swoboda projektowania
Twój budynek reprezentuje Twoją firmę, więc zaprojektujemy Twoją halę w zgodzie z identyfikacją wizualną Twojej firmy.

# Elastyczna forma
Od najprostszej po najbardziej wyrafinowaną architekturę, kształt Twojego budynku można łatwo dostosować do wymiarów i cech Twojej nieruchomości.

# Spójność z otoczeniem

Niezależnie od tego, jakie jest Twoje najbliższe otoczenie: centrum miasta, teren przemysłowy, centrum handlowe – spełnienie wymagań urbanistycznych jest dla Astron najwyższym priorytetem.

# Swobodny wybór elewacji
Astron oferuje wiele indywidualnych opcji dotyczących elewacji – metal, kamień, drewno lub zieleń. Wybierz materiały elewacyjne, które będą idealnie pasować do marki Twojej firmy.

# Rozwiązanie BIM
Twój budynek przemysłowy będzie zaprojektowany i narysowany w 3D, dzięki czemu funkcje BIM można zintegrować już na wstępnym etapie projektowania.

  NIEZAWODNE

  Szybki i wydajny proces

  # Dostawa z jednego źródła

  Astron pomoże zrealizować Twoje pomysły - w ustalonych ramach czasowych i budżecie. Stosujemy system modułowy i prefabrykowane produkty, które idealnie do siebie pasują. Zaprojektowanie i wyprodukowanie kompletnego budynku zajmuje zwykle tylko 10-12 tygodni. Certyfikowani monterzy mogą ukończyć budowę w ciągu zaledwie 4 do 8 tygodni, w zależności od wielkości i złożoności projektu. Jedna osoba kontaktowa obsługuje proces od początku do końca, dbając o wszystkie szczegóły i kontakt z Tobą aż do ukończenia hali.

  # Inteligentne rozwiązanie
  Inteligentne podejście do projektowania i realizacji hali stalowej skutkuje wysoką jakością i trwałością. Nasze systemy budowlane są projektowane zgodnie ze specyfikacjami dotyczącymi budynków wyższej jakości i lepszych parametrów konstrukcyjnych.

  # Nowoczesne podejście
  Inteligentne podejście do projektowania i realizacji hali stalowej skutkuje wysoką jakością i trwałością. Nasze systemy budowlane są projektowane zgodnie ze specyfikacjami dotyczącymi budynków wyższej jakości i lepszych parametrów konstrukcyjnych.

  # Duże wolne rozpiętości
  Hale stalowe Astron to wolna przestrzeń bez podpór pośrednich do 100 m. Hale o dużej wolnej przestrzeni są niezbędne w szczególności dla tych zastosowań przemysłowych, w których szczególnie ważna jest elastyczność, np. ze względu na częste zmiany procesów.

  Szybszy montaż. Hale przemysłowe Astron
Zrównoważony budynek minimalizujący ślad węglowy

EKOLOGICZNE

Oszczędność energii od projektowania do użytkowania

# Od A do Z
W Astron staramy się spełniać wszystkie potrzeby budowlane naszych Klientów w każdym aspekcie naszej działalności, zwracając szczególną uwagę na zrównoważony rozwój oraz zapewniając uproszczony i bardziej przyjazny dla środowiska sposób realizacji projektu budowlanego. Astron jest jednym z pierwszych graczy na rynku, który dostarczył ekonomiczne rozwiązania dla „budynków o niemal zerowym zużyciu energii” NZEB do zastosowań przemysłowych.

# Stal promuje zrównoważony rozwój
W dzisiejszych budynków stalowych wykorzystuje się stal z recyklingu, którą można również poddać recyklingowi po zakończeniu okresu użytkowania hali.  Oznacza to, że konstrukcja stalowa przewyższa wszystkie konstrukcje wykonane z innych materiałów budowlanych pod względem wpływu na środowisko.

# Certyfikowane podejście
Astron jest regularnie oceniany przez EcoVadis, międzynarodową organizację zajmującą się zrównoważonym rozwojem i odpowiedzialnością społeczną. Ocena koncentruje się na globalnych łańcuchach dostaw, czyli sieci relacji między zaopatrzeniem, produkcją i sprzedażą. Na przykład nasze zoptymalizowane wykorzystanie surowców i wysoki wskaźnik recyklingu zostały ocenione bardzo pozytywnie. Doceniono również optymalizację energetyczną hal Astron oraz wsparcie certyfikatów LEED i BREAM. Rezultatem są energooszczędne hale stalowe, które odznaczają się szybkością budowy, najwyższą jakością oraz najniższym ryzykiem.