Budynki dla Przemysłu Kosmetycznego i Farmaceutycznego

Wspieramy efektywną produkcję


Decydującym czynnikiem przy budowie nowej hali produkcyjnej w przemyśle farmaceutycznym czy kosmetycznym jest krótki czas budowy, elastyczność i wydajność zakładu produkcyjnego.  Bardzo ważną rolę pełni także jakość, która przekłada się na najwyższe standardy produkcyjne. Astron jest ekspertem w zakresie projektowania i budowy hal produkcyjnych i magazynowych dla przemysłu kosmetycznego i farmaceutycznego.

Budynki dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego muszą spełniać ścisłe normy w zakresie czystości i higieny. Nowoczesne hale produkcyjne dla tej branży wymagają także dużej wolnej przestrzeni bez słupów pośrednich, tak aby zapewnić odpowiedni przepływ pracy. Konieczna jest również duża ilość światła dziennego, optymalna izolacja oraz właściwa temperatura i wilgotność.

Wszystkie detale składają się na to, że zakład produkcyjny jest wydajny oraz przyjazny dla środowiska.

Nasze zakłady produkcyjne dla przemysłu kosmetycznego i farmaceutycznego obejmują zarówno budynki jednopiętrowe, jak i wielokondygnacyjne. Wszystkie są zaprojektowane w sposób funkcjonalny i pozwalający na dużą swobodę architektoniczną.

Konstrukcje dla hal produkcyjnych
Wydajny i przyjazny dla środowiska zakład produkcyjny
Prefabrykowana hala stalowa dla firmy farmaceutycznej

>> Szybkie uruchomienie budynku przy ograniczonym budżecie

Producenci leków doustnych w postaci stałej (OSD), produktów leczniczych terapii zaawansowanej (ATMP) lub inne firmy farmaceutyczne często poszukują elastycznej i wydajnej produkcji. Szybkie uruchomienie obiektu przy ograniczonym budżecie staje się coraz ważniejsze. 

Obiekt musi być przygotowany na zmiany w przebiegu procesu, skali i technologii produkcji. Ponieważ elastyczność ma kluczowe znaczenie, nasze zespoły proponują podejście oparte na ścisłej współpracy, aby przy napiętym budżecie oraz wysokich wymaganiach dotyczących jakości oraz trwałości uruchomić obiekt szybko i sprawnie.

Nasze zakłady produkcyjne dla przemysłu kosmetycznego i farmaceutycznego obejmują zarówno budynki wolnostojące, jak i wielokondygnacyjne. Są funkcjonalne, modułowe i pozwalają na dużą swobodę architektoniczną.

Hala przemysłowa o ciekawej szarej elewacji.
Zaprojektujemy optymalne rozwiązanie budowlane, które spełni Twoje potrzeby

Jakie wymagania powinna spełniać hala stalowa dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego?

>> Kontrola czasu i kosztów budowy

Zespół Astron pomoże Ci urzeczywistnić Twoją inwestycję – w ustalonych ramach czasowych i ustalonym budżecie. Produkujemy hale systemowe w naszych własnych zakładach produkcyjnych, wszystkie komponenty idealnie więc do siebie pasują. Dedykowany menadżer projektu obsługuje cały proces realizacji inwestycji od sporządzania projektu aż do zakończenia budowy, dba o wszystkie szczegóły i jest w stałym kontakcie z Inwestorem.

Dzięki 3 zakładom produkcyjnym i dużej sieci partnerów budowlanych nasz Zespół zapewnia, że ​​Twój budynek zostanie oddany na czas i w ramach ustalonego budżetu.

Rozwiązanie konstrukcyjne Astron pomaga uprościć proces budowy, oferując najszybsze i najbardziej wydajne rozwiązanie konstrukcyjne dla Twojego budynku.

 

>> Indywidualne rozwiązanie dla Twojej branży

Właściwa aranżacja przestrzeni budynku jest istotna, aby dopasować szczegóły do Twoich planów biznesowych zarówno dzisiaj jak i jutro. Astron oferuje optymalne rozwiązania budowlane, dostosowane do potrzeb Twoich i Twojej branży. Nasze know-how jest poparte przez wieloletnie doświadczenie oraz przez ponad 50 000 zbudowanych hal stalowych w całej Europie.

>> Kontrola kosztów dla całego okresu użytkowania

Gdy tylko określisz wymiary swojego budynku i wszystkie produkty i rozwiązania budowlane zostaną dokładnie określone, ustalimy dla Ciebie ostateczny koszt budynku, którego nie przekroczymy przez cały okres realizacji inwestycji. Ponadto pomagamy zaprojektować nową halę w taki sposób, aby koszty eksploatacji były niskie przez cały okres użytkowania budynku. Daje to pełną kontrolę nad kosztami budowy i całkowitym kosztem użytkowania.

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami: +48 885 220 088  kontakt.pl@astron.biz

Hale stalowe dla produkcji farmaceutycznej. Hale przemysłowe szyte na miarę
Pracownik w zakładzie produkcji farmaceutycznej w hali przemysłowej - branża farmaceutyczna

>> Projekt architektoniczny odzwierciedlający wizerunek Twojej marki

Twoja hala dla przemysłu farmaceutycznego lub kosmetycznego może podkreślać charakter Twojej marki, uwypuklając jej zalety i wyjątkowość, jednocześnie integrując się harmonijnie z otoczeniem.

Astron dostarcza kompletne i zoptymalizowane rozwiązania dla branży farmaceutyczno kosmetycznej. Oferujemy inteligentne i ekonomiczne rozwiązania budowlane, aby sprostać potrzebom inwestorów oraz użytkowników. Wspieramy zrównoważony rozwój oraz szukamy wydajnych i innowacyjnych rozwiązań dla Państwa branży.

  ELASTYCZNE

  Hale przemysłowe, które najlepiej dostosują się do Twoich potrzeb

  # Pomysłowe rozwiązania
  Twój projekt powinien rozpocząć się na długo przed fazą budowy. Nasz zespół dostarczy Ci różne warianty rozwiązań, z uwzględnieniem optymalizacji konstrukcji, energooszczędności, naturalnego oświetlenia oraz minimalizacji kosztów budowy, wykorzystując modele 3D oraz technologię modelowania informacji budowlanych (BIM). Nasza wiedza w zakresie projektowania i budowania jest oparta o wieloletnie doświadczenie jako konstruktora, producenta i montażysty funkcjonalnych hal. Wszystkie produkty Astron są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb, w oparciu o sprawdzone prefabrykowane rozwiązania wypracowane przez zespół 150 inżynierów pracujących w 8 biurach projektowych w całej Europie.

  # Ewolucja rozwiązań
  Kiedy zaczynasz myśleć o nowym budynku, zazwyczaj masz w głowie wiele pomysłów - marzeń, potrzeb, obaw. W Astron pomożemy Ci przemienić Twoje pomysły w rzeczywistość - w ustalonym czasie i przy ustalonym budżecie. Przekształcimy Twoje wymagania w zakresie funkcjonalności i zgodności z przepisami w realną przestrzeń. Każda faza projektu i budowy będzie przez Ciebie kontrolowana; to Ty podejmiesz decyzje dotyczące proponowanych opcji: ergonomiki, konstrukcji czy doboru materiałów dla Twojej hali przemysłowej..

  # Elastyczny kształt
  Dostosuj swój budynek do dowolnego środowiska. Kształt, warunki klimatyczne i atmosferyczne, charakterystyka glebowa i sejsmiczna - razem znajdziemy najlepszą konfigurację przyczyniającą się do rentowności Twojego projektu.

  # Przyszła rozbudowa
  Twój budynek może zostać zaprojektowany tak, aby umożliwić przyszłe modyfikacje w sposób najlepiej dostosowany do rozwoju Twojej firmy, bez powodowania przerw w działalności: rozbudowa, instalacja fotowoltaiczna, montowanie dźwigów i suwnic ...lub całkowita przemiana.

   

  Konstrukcja budynku silosów do przechowywania nasion o wysokości 32 m
Prefabrykowana konstrukcja stalowa dla Toyoty. Rozwiązania dla konstrukcji stalowych, projektowanie i produkcja wszystkich głównych elementów prefabrykowanej hali stalowej

INTELIGENTNE

Hale przemysłowe zoptymalizowane pod względem projektu i realizacji

# Koncepcja na wczesnym etapie
W Astron pomożemy Ci przemienić Twoje pomysły w rzeczywistość - w ustalonym czasie i przy ustalonym budżecie. Nasz zespół dostarczy Ci różne warianty rozwiązań, pozwalając Ci wybrać spośród nich ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i cechuje się największym potencjałem w zakresie przyszłego użytkowania. Uwzględnimy przy tym takie aspekty jak energooszczędność, optymalizacja oświetlenia i minimalizacja kosztów budowy. Nasz zespół ekspertów będzie koncentrował się na analizie wskazanych przez Ciebie cech budynku, systemów, elementów wyposażenia i materiałów, aby osiągnąć niezbędne funkcje przy jak najniższym koszcie przez cały okres eksploatacji, z zachowaniem wymagań w zakresie sprawności, jakości, niezawodności i bezpieczeństwa.

# Zawsze niezmiennie wysoka jakość
Mamy pełną kontrolę nad łańcuchem dostaw, od zamówienia przez badania techniczne i produkcję po montaż hali. Wynikiem tego jest zwiększona sprawność całego procesu, co pozwala zapewnić, że odpowiedni produkt znajdzie się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie.

# Łatwy i precyzyjny montaż
Prefabrykacja hali stalowej jest kluczem do zapewnienia precyzyjnego i szybkiego montażu Twojego budynku. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla Twoich potrzeb w zakresie dużych hal przemysłowych: wszystkie elementy budynku są dostarczane na plac budowy o właściwym czasie, co zapewnia doskonałą koordynację zadań na placu budowy.

# Inteligentna produkcja
Hale stalowe Astron są produkowane w jednym z naszych nowoczesnych zakładów produkcyjnych. Precyzyjna prefabrykacja gwarantuje sprawny proces montażu. Astron wykorzystuje inteligentne profile kształtowe. Wszystkie produkty są zapakowane w wydajny i ekonomiczny sposób. Pięciokrotne mniejszy rozmiar oznacza pięciokrotnie mniejsze koszty dostawy. Budynek o powierzchni 100 m² mieści się na jednej ciężarówce.

  OPTYMALNE

  Ekonomiczny całkowity koszt budynku

  # Szybka realizacja
  Hale Astron to najlepszy wybór, gdy masz napięty harmonogram budowy hali przemysłowej. Konstrukcja jest produkowana w sposób modułowy, co skraca proces realizacji. Oszczędzasz również dodatkowe 20% lub więcej czasu budowy dzięki standaryzowanym częściom i połączeniom.

  # Najbardziej zrównoważone rozwiązanie
  Oszczędności wynikające ze wzrostu wydajności są podstawą naszej strategii. Naszym celem jest znalezienie najlepszego pragmatycznego rozwiązania dla naszych klientów dla wydajnego i zrównoważonego budynku. W Astron opracowujemy innowacyjne rozwiązania, które służą klientom nie tylko dzisiaj, ale przez cały okres eksploatacji ich budynków.

  # Zmniejszone koszty eksploatacji i konserwacji
  Projektujemy i produkujemy hale z myślą o ograniczeniu kosztów eksploatacji. Zastosowanie wysokiej jakości surowców oraz trwałych produktów minimalizuje wpływ pogody i innych czynników środowiska. Najwyższe standardy produkcji i jakości zostały potwierdzone przez niezależne firmy certyfikujące. Wdrożyliśmy i przestrzegamy systemów i metod, takich jak strategia zero defektów, 5S, Kanban, system ciągłego doskonalenia, kontrola jakości montażu i program utrzymania ruchu.

   

  Przykład prefabrykowanego budynku stalowego o ciekawej architekturze
Duże hale przemysłowe i magazynowe

ARCHITEKTONICZNE

Wolność w każdym aspekcie

# Duża swoboda projektowania
Twój budynek reprezentuje Twoją firmę, więc zaprojektujemy Twoją halę w zgodzie z identyfikacją wizualną Twojej firmy.

# Elastyczna forma
Od najprostszej po najbardziej wyrafinowaną architekturę, kształt Twojego budynku można łatwo dostosować do wymiarów i cech Twojej nieruchomości.

# Spójność z otoczeniem
Niezależnie od tego, jakie jest Twoje najbliższe otoczenie: centrum miasta, teren przemysłowy, centrum handlowe – spełnienie wymagań urbanistycznych jest dla Astron najwyższym priorytetem.

# Swobodny wybór elewacji
Astron oferuje wiele indywidualnych opcji dotyczących elewacji – metal, kamień, drewno lub zieleń. Wybierz materiały elewacyjne, które będą idealnie pasować do marki Twojej firmy.

# Rozwiązanie BIM
Twój budynek przemysłowy będzie zaprojektowany i narysowany w 3D, dzięki czemu funkcje BIM można zintegrować już na wstępnym etapie projektowania.

  NIEZAWODNE

  Szybki i wydajny proces

  # Dostawa z jednego źródła
  Astron pomoże zrealizować Twoje pomysły - w ustalonych ramach czasowych i budżecie. Stosujemy system modułowy i prefabrykowane produkty, które idealnie do siebie pasują. Zaprojektowanie i wyprodukowanie kompletnego budynku zajmuje zwykle tylko 10-12 tygodni. Certyfikowani monterzy mogą ukończyć budowę w ciągu zaledwie 4 do 8 tygodni, w zależności od wielkości i złożoności projektu. Jedna osoba kontaktowa obsługuje proces od początku do końca, dbając o wszystkie szczegóły i kontakt z Tobą aż do ukończenia hali.

  # Inteligentne rozwiązanie
  Inteligentne podejście do projektowania i realizacji hali stalowej skutkuje wysoką jakością i trwałością. Nasze systemy budowlane są projektowane zgodnie ze specyfikacjami dotyczącymi budynków wyższej jakości i lepszych parametrów konstrukcyjnych.

  # Nowoczesne podejście
  Od samego początku konfigurujemy Twój budynek zgodnie z Twoimi potrzebami. Od planowania poprzez produkcję, aż po końcowy montaż, wszyscy nasi pracownicy są w pełni zaangażowani w proces powstawania budynku.

  # Duże wolne rozpiętości
  Hale stalowe Astron to wolna przestrzeń bez podpór pośrednich do 100 m. Hale o dużej wolnej przestrzeni są niezbędne w szczególności dla tych zastosowań przemysłowych, w których szczególnie ważna jest elastyczność, np. ze względu na częste zmiany procesów.

  Szybszy montaż. Hale przemysłowe Astron
Zrównoważony budynek minimalizujący ślad węglowy

EKOLOGICZNE

Oszczędność energii od projektowania do użytkowania

# Od A do Z
W Astron staramy się spełniać wszystkie potrzeby budowlane naszych Klientów w każdym aspekcie naszej działalności, zwracając szczególną uwagę na zrównoważony rozwój oraz zapewniając uproszczony i bardziej przyjazny dla środowiska sposób realizacji projektu budowlanego. Astron jest jednym z pierwszych graczy na rynku, który dostarczył ekonomiczne rozwiązania dla „budynków o niemal zerowym zużyciu energii” NZEB do zastosowań przemysłowych.

# Stal promuje zrównoważony rozwój
W dzisiejszych budynków stalowych wykorzystuje się stal z recyklingu, którą można również poddać recyklingowi po zakończeniu okresu użytkowania hali.  Oznacza to, że konstrukcja stalowa przewyższa wszystkie konstrukcje wykonane z innych materiałów budowlanych pod względem wpływu na środowisko.

# Certyfikowane podejście
Astron jest regularnie oceniany przez EcoVadis, międzynarodową organizację zajmującą się zrównoważonym rozwojem i odpowiedzialnością społeczną. Ocena koncentruje się na globalnych łańcuchach dostaw, czyli sieci relacji między zaopatrzeniem, produkcją i sprzedażą. Na przykład nasze zoptymalizowane wykorzystanie surowców i wysoki wskaźnik recyklingu zostały ocenione bardzo pozytywnie. Doceniono również optymalizację energetyczną hal Astron oraz wsparcie certyfikatów LEED i BREAM. Rezultatem są energooszczędne hale stalowe, które odznaczają się szybkością budowy, najwyższą jakością oraz najniższym ryzykiem.