Hale Przemysłowe dla produkcji

Maksymalna funkcjonalność dla pełnej produktywności


Planujesz budowę hali produkcyjnej?

Posiadamy szerokie doświadczenie, poparte referencjami, w zakresie budowy wielopowierzchniowych hal produkcyjnych dla wielu gałęzi biznesu.

Producent szczepionek będzie miał inne wymagania od dostawcy nakrętek do butelek, producenta czekolady czy drukarni przemysłowej. Rozwiązania konstrukcyjne Astron charakteryzuje duża elastyczność, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom Inwestora, bez względu na jego branżę.

Optymalizacja produkcji możliwa będzie tylko wtedy, kiedy hala produkcyjna zostanie właściwie zaprojektowana pod indywidualne wymagania.

Astron jest producentem prefabrykowanych hal dla produkcji, które są indywidualnie zaprojektowane i bezbłędnie dostosowane do technologii produkcyjnej Przedsiębiorcy.

Zoptymalizowany zakład produkcyjny. Hala przemysłowa pod produkcję
Hala produkcyjna zrealizowana według indywidualnej specyfikacji
Hala produkcyjnazrealizowana pod klucz. Rozwiązania budowlane dla obiektów produkcyjnych

Zaprojektuj idealną przestrzeń dla swojego biznesu

>>  Twój proces technologiczny decyduje o aranżacji przestrzeni

Spośród 50,000 budynków, które zrealizowaliśmy nie istnieją dwa takie same.

Każdy projekt jest inny i indywidualnie przez nas zaprojektowany, tak żeby dostosować się do procesu technologicznego Twojego biznesu. W zależności od Twoich potrzeb możemy zaprojektować dużą halę produkcyjną, wyposażoną w wysoce wyspecjalizowany sprzęt, systemy wentylacyjne, odpływy, rurociągi wodne, gazowe czy chemiczne.

Twój proces technologiczny decyduje o tym jak będzie zaprojektowana przestrzeń.
Pracownik w zakładzie produkcyjnym
Pracujemy nad zastosowaniem najlepszych możliwych rozwiązań

>> Spełnimy Twoje indywidualne wymagania

Hale produkcyjne mają różne wymagania. Niezależnie od tego, czy Twój projekt wymaga minimalnej liczby słupów wewnętrznych, aby zmaksymalizować elastyczność procesu, czy musi być wystarczająco wytrzymały, aby obsługiwać suwnice o dużej wydajności, czy też musi być energooszczędny, aby można było kontrolować koszty podczas ogrzewania i chłodzenia obszaru produkcyjnego, lub musi umożliwiać łatwą rozbudowę, gdy potrzebujesz większej zdolności produkcyjnej lub magazynowej, nasze budynki mogą spełnić Twoje konkretne potrzeby.

Nasi eksperci zaprojektują, zaplanują, wyprodukują i zmontują halę pod indywidulane potrzeby i wymagania Twojej działalności.

 

Hala produkcyjna dla przemysłu ciężkiego

>> Budynek szyty na miarę

Aby skutecznie realizować procesy produkcyjne, Twój budynek może być zaprojektowany i zrealizowany pod klucz, uwzględniając wysokowydajne systemy wentylacyjne dla zachowania czystego powietrza.  

Porozmawiaj z nami o szczegółach: + 48 885 220 088
kontakt.pl@astron.biz

 

Duży budynek produkcyjny. Rozwiązania dla hal produkcyjnych firmy Astron
Inteligentny budynek dla maksymalnej wydajności
Montaż konstrukcji stalowej
Mamy duże doświadczenie w tworzeniu konstrukcji szytej na miarę.

Hala produkcyjna dla przemysłu lekkiego

>> Działaj z maksymalną wydajnością

Czy Twój zakład produkcyjny jest używany do montażu, demontażu, wykańczania, produkcji, pakowania lub do przetwarzania różnego rodzaju materiałów?

Hale Astron będą idealnie dostosowane do charakteru Twojej działalności, zapewniając maksymalną wydajność, dzięki dużej wolnej przestrzeni bez słupów pośrednich. System konstrukcyjny Astron umożliwia realizację hal produkcyjnych z wolną rozpiętością do 100m bez słupów pośrednich.

Potrzebujesz więcej informacji? + 48 885 220 088
kontakt.pl@astron.biz

Szukasz przestrzeni dostosowanej do różnych wymagań procesu produkcyjnego?

>> Zapewnij swojej produkcji maksymalną wydajność

Szukasz budynku, który będzie spełniał różne funkcje jednoczesnie, na przykład produkcyjną i magazynową?

Nasz Zespół zajmie się wszystkimi szczegółami związanymi z zaprojektowaniem, produkcją i budową Twojej hali produkcyjnej, dając Ci pewność, że wszystkie elementy będą ze sobą idealnie współgrać, a cały budynek będzie miał zwiększoną wydajność. Skontaktuj się z nami i sprawdź ofertę.

>> Zoptymalizuj warunki pracy i zmniejsz koszty energii

Zapewnienie zoptymalizowanych warunków pracy wpływa na wydajność produkcji. Dzięki naturalnemu oświetleniu i przemyślanemu układowi budynku, nie tylko zapewnisz dobre samopoczucie pracowników, ale również dzięki optymalnemu dostępowi światła dziennego do budynku obniżysz koszty energii.    

Pracownik w zakładzie produkcyjnym.
Efektywne środowisko pracy.
widok z lotu ptaka na duży zakład produkcyjny
Będziemy Cię wspierać wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie realizacji Twojego budynku.

>> Zależy Ci na czasie?

Astron zrealizuje kompleksową budowę hali dla produkcji w ramach ustalonego budżetu i zgodnie z ustalonym harmonogramem. Nasze systemowe rozwiązania konstrukcyjne są szybkie i łatwe w montażu dzięki prefabrykacji w jednym z naszych własnych zakładów produkcyjnych. Stworzenie kompletnego projektu i produkcja Twojego budynku trwa zwykle od 10 do 12 tygodni. Budowa hali zajmuje 4 – 8 tygodni w zależności od wielkości i złożoności projektu i jest prowadzona przez certyfikowanych montażystów 

>> Chcesz rozwinąć produkcję w innym kraju?

Bez względu na to w jakiej lokalizacji planujesz rozpocząć swoją działalność produkcyjną Astron zrealizuje Twój projekt pod klucz. Otrzymasz pełne wsparcie, łącznie z dedykowanym menadżerem projektu.

>> Modelowanie informacji o budynku (BIM)

Możemy zaprojektować Twój projekt w BIM od LOD 100 do LOD 400. Nasze biuro projektowe wykorzystuje pliki IFC, dzięki czemu wszystkie zaangażowane w projekt osoby mogą znaleźć potrzebne informacje. Dzięki efektywnemu działaniu zapewniamy jakość i oszczędzamy zasoby.

>> Całkowity koszt posiadania TCO

Podejmując decyzję o budowie nowej hali przemysłowej Inwestorzy biorą pod uwagę przede wszystkim cenę zakupu budynku.  W przypadku zakładu produkcyjnego cena zakupu liczona na przestrzeni 20 lat stanowi zaledwie jedną trzecią wartości TCO czyli całkowitego kosztu posiadania.

Na całkowity koszt posiadania (TCO) składa się koszt zakupu hali oraz jej koszty eksploatacji, takie jak: energia, konserwacja budynku, przestoje w produkcji związane z większymi naprawami. Ocena całkowitego kosztu posiadania zapewnia właściwą perspektywę na wartość inwestycji i związane z nią wszystkie koszty.

Posiadamy bogate doświadczenie w planowaniu i wdrażaniu rozwiązań budowlanych dla branży produkcyjnej, które są ekonomiczne w utrzymaniu i energooszczędne w eksploatacji.

 

 • Ponad 59 lat doświadczenia, ponad 50 000 hal stalowych
  Astron jest europejskim liderem w produkcji prefabrykowanych hal stalowych, głównie do zastosowań przemysłowych. Ponad 50 000 budynków zostało zrealizowanych pod klucz w całej Europie.

  ELASTYCZNE

  Hale przemysłowe, które najlepiej dostosują się do Twoich potrzeb

  # Pomysłowe rozwiązania
  Twój projekt powinien rozpocząć się na długo przed fazą budowy. Nasz zespół dostarczy Ci różne warianty rozwiązań, z uwzględnieniem optymalizacji konstrukcji, energooszczędności, naturalnego oświetlenia oraz minimalizacji kosztów budowy, wykorzystując modele 3D oraz technologię modelowania informacji budowlanych (BIM). Nasza wiedza w zakresie projektowania i budowania jest oparta o wieloletnie doświadczenie jako konstruktora, producenta i montażysty funkcjonalnych hal. Wszystkie produkty Astron są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb, w oparciu o sprawdzone prefabrykowane rozwiązania wypracowane przez zespół 150 inżynierów pracujących w 8 biurach projektowych w całej Europie.

  # Ewolucja rozwiązań
  Kiedy zaczynasz myśleć o nowym budynku, zazwyczaj masz w głowie wiele pomysłów - marzeń, potrzeb, obaw. W Astron pomożemy Ci przemienić Twoje pomysły w rzeczywistość - w ustalonym czasie i przy ustalonym budżecie. Przekształcimy Twoje wymagania w zakresie funkcjonalności i zgodności z przepisami w realną przestrzeń. Każda faza projektu i budowy będzie przez Ciebie kontrolowana; to Ty podejmiesz decyzje dotyczące proponowanych opcji: ergonomiki, konstrukcji czy doboru materiałów dla Twojej hali przemysłowej.

  # Elastyczny kształt
  Dostosuj swój budynek do dowolnego środowiska. Kształt, warunki klimatyczne i atmosferyczne, charakterystyka glebowa i sejsmiczna - razem znajdziemy najlepszą konfigurację przyczyniającą się do rentowności Twojego projektu.

  # Przyszła rozbudowa
  Twój budynek może zostać zaprojektowany tak, aby umożliwić przyszłe modyfikacje w sposób najlepiej dostosowany do rozwoju Twojej firmy, bez powodowania przerw w działalności: rozbudowa, instalacja fotowoltaiczna, montowanie dźwigów i suwnic ...lub całkowita przemiana.

   

  Konstrukcja budynku silosów do przechowywania nasion o wysokości 32 m
Prefabrykowana konstrukcja stalowa dla Toyoty. Rozwiązania dla konstrukcji stalowych, projektowanie i produkcja wszystkich głównych elementów prefabrykowanej hali stalowej

INTELIGENTNE

Hale przemysłowe zoptymalizowane pod względem projektu i realizacji

# Koncepcja na wczesnym etapie
W Astron pomożemy Ci przemienić Twoje pomysły w rzeczywistość - w ustalonym czasie i przy ustalonym budżecie. Nasz zespół dostarczy Ci różne warianty rozwiązań, pozwalając Ci wybrać spośród nich ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i cechuje się największym potencjałem w zakresie przyszłego użytkowania. Uwzględnimy przy tym takie aspekty jak energooszczędność, optymalizacja oświetlenia i minimalizacja kosztów budowy. Nasz zespół ekspertów będzie koncentrował się na analizie wskazanych przez Ciebie cech budynku, systemów, elementów wyposażenia i materiałów, aby osiągnąć niezbędne funkcje przy jak najniższym koszcie przez cały okres eksploatacji, z zachowaniem wymagań w zakresie sprawności, jakości, niezawodności i bezpieczeństwa.

# Zawsze niezmiennie wysoka jakość 
Mamy pełną kontrolę nad łańcuchem dostaw, od zamówienia przez badania techniczne i produkcję po montaż hali. Wynikiem tego jest zwiększona sprawność całego procesu, co pozwala zapewnić, że odpowiedni produkt znajdzie się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie.

# Łatwy i precyzyjny montaż
Prefabrykacja hali stalowej jest kluczem do zapewnienia precyzyjnego i szybkiego montażu Twojego budynku. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla Twoich potrzeb w zakresie dużych hal przemysłowych: wszystkie elementy budynku są dostarczane na plac budowy o właściwym czasie, co zapewnia doskonałą koordynację zadań na placu budowy.

# Inteligentna produkcja
Hale stalowe Astron są produkowane w jednym z naszych nowoczesnych zakładów produkcyjnych. Precyzyjna prefabrykacja gwarantuje sprawny proces montażu. Astron wykorzystuje inteligentne profile kształtowe. Wszystkie produkty są zapakowane w wydajny i ekonomiczny sposób. Pięciokrotne mniejszy rozmiar oznacza pięciokrotnie mniejsze koszty dostawy. Budynek o powierzchni 100 m² mieści się na jednej ciężarówce.

  OPTYMALNE

  Ekonomiczny całkowity koszt budynku

  # Szybka realizacja
  Hale Astron to najlepszy wybór, gdy masz napięty harmonogram budowy hali przemysłowej. Konstrukcja jest produkowana w sposób modułowy, co skraca proces realizacji. Oszczędzasz również dodatkowe 20% lub więcej czasu budowy dzięki standaryzowanym częściom i połączeniom.

  # Najbardziej zrównoważone rozwiązanie
  Oszczędności wynikające ze wzrostu wydajności są podstawą naszej strategii. Naszym celem jest znalezienie najlepszego pragmatycznego rozwiązania dla naszych klientów dla wydajnego i zrównoważonego budynku. W Astron opracowujemy innowacyjne rozwiązania, które służą klientom nie tylko dzisiaj, ale przez cały okres eksploatacji ich budynków.

  # Zmniejszone koszty eksploatacji i konserwacji
  Projektujemy i produkujemy hale z myślą o ograniczeniu kosztów eksploatacji. Zastosowanie wysokiej jakości surowców oraz trwałych produktów minimalizuje wpływ pogody i innych czynników środowiska. Najwyższe standardy produkcji i jakości zostały potwierdzone przez niezależne firmy certyfikujące. Wdrożyliśmy i przestrzegamy systemów i metod, takich jak strategia zero defektów, 5S, Kanban, system ciągłego doskonalenia, kontrola jakości montażu i program utrzymania ruchu. 

  Przykład prefabrykowanego budynku stalowego o ciekawej architekturze
Duże hale przemysłowe i magazynowe

ARCHITEKTONICZNE

Wolność w każdym aspekcie

# Duża swoboda projektowania
Twój budynek reprezentuje Twoją firmę, więc zaprojektujemy Twoją halę w zgodzie z identyfikacją wizualną Twojej firmy.

# Elastyczna forma
Od najprostszej po najbardziej wyrafinowaną architekturę, kształt Twojego budynku można łatwo dostosować do wymiarów i cech Twojej nieruchomości.

# Spójność z otoczeniem
Niezależnie od tego, jakie jest Twoje najbliższe otoczenie: centrum miasta, teren przemysłowy, centrum handlowe – spełnienie wymagań urbanistycznych jest dla Astron najwyższym priorytetem.

# Swobodny wybór elewacji
Astron oferuje wiele indywidualnych opcji dotyczących elewacji – metal, kamień, drewno lub zieleń. Wybierz materiały elewacyjne, które będą idealnie pasować do marki Twojej firmy.

# Rozwiązanie BIM
Twój budynek przemysłowy będzie zaprojektowany i narysowany w 3D, dzięki czemu funkcje BIM można zintegrować już na wstępnym etapie projektowania.

  NIEZAWODNE

  Szybki i wydajny proces

  # Dostawa z jednego źródła
  Astron pomoże zrealizować Twoje pomysły - w ustalonych ramach czasowych i budżecie. Stosujemy system modułowy i prefabrykowane produkty, które idealnie do siebie pasują. Zaprojektowanie i wyprodukowanie kompletnego budynku zajmuje zwykle tylko 10-12 tygodni. Certyfikowani monterzy mogą ukończyć budowę w ciągu zaledwie 4 do 8 tygodni, w zależności od wielkości i złożoności projektu. Jedna osoba kontaktowa obsługuje proces od początku do końca, dbając o wszystkie szczegóły i kontakt z Tobą aż do ukończenia hali.

  # Inteligentne rozwiązanie
  Inteligentne podejście do projektowania i realizacji hali stalowej skutkuje wysoką jakością i trwałością. Nasze systemy budowlane są projektowane zgodnie ze specyfikacjami dotyczącymi budynków wyższej jakości i lepszych parametrów konstrukcyjnych.

  # Nowoczesne podejście
  Od samego początku konfigurujemy Twój budynek zgodnie z Twoimi potrzebami. Od planowania poprzez produkcję, aż po końcowy montaż, wszyscy nasi pracownicy są w pełni zaangażowani w proces powstawania budynku.

  # Duże wolne rozpiętości
  Hale stalowe Astron to wolna przestrzeń bez podpór pośrednich do 100 m. Hale o dużej wolnej przestrzeni są niezbędne w szczególności dla tych zastosowań przemysłowych, w których szczególnie ważna jest elastyczność, np. ze względu na częste zmiany procesów.

  Szybszy montaż. Hale przemysłowe Astron
Zrównoważony budynek minimalizujący ślad węglowy

EKOLOGICZNE

Oszczędność energii od projektowania do użytkowania

# Od A do Z
W Astron staramy się spełniać wszystkie potrzeby budowlane naszych Klientów w każdym aspekcie naszej działalności, zwracając szczególną uwagę na zrównoważony rozwój oraz zapewniając uproszczony i bardziej przyjazny dla środowiska sposób realizacji projektu budowlanego. Astron jest jednym z pierwszych graczy na rynku, który dostarczył ekonomiczne rozwiązania dla „budynków o niemal zerowym zużyciu energii” NZEB do zastosowań przemysłowych.

# Stal promuje zrównoważony rozwój
W dzisiejszych budynków stalowych wykorzystuje się stal z recyklingu, którą można również poddać recyklingowi po zakończeniu okresu użytkowania hali.  Oznacza to, że konstrukcja stalowa przewyższa wszystkie konstrukcje wykonane z innych materiałów budowlanych pod względem wpływu na środowisko.

# Certyfikowane podejście
Astron jest regularnie oceniany przez EcoVadis, międzynarodową organizację zajmującą się zrównoważonym rozwojem i odpowiedzialnością społeczną. Ocena koncentruje się na globalnych łańcuchach dostaw, czyli sieci relacji między zaopatrzeniem, produkcją i sprzedażą. Na przykład nasze zoptymalizowane wykorzystanie surowców i wysoki wskaźnik recyklingu zostały ocenione bardzo pozytywnie. Doceniono również optymalizację energetyczną hal Astron oraz wsparcie certyfikatów LEED i BREAM. Rezultatem są energooszczędne hale stalowe, które odznaczają się szybkością budowy, najwyższą jakością oraz najniższym ryzykiem.