Szukasz budynku o dużej rozpiętości? 

Oferujemy wolne rozpiętości do 100 m - bez słupów wewnętrznych

 


Stwórz idealny układ budynku dla swojej hali przemysłowej

Twoja nowa hala może zostać zaprojektowana i zbudowana według Twoich wytycznych, my pomożemy CI znaleźć optymalne rozwiązania dla Twoich konkretnych wymagań. Dowolna rozpiętość, długość, wysokość i dowolne nachylenie dachu. Idealne warunki, aby rozpocząć realizację Twoich działań. 

Oferujemy kompletne rozwiązania budowlane dla konstrukcji stalowych, ze słupami pośrednimi lub bez, o dużych rozpiętościach. Zespół 130 inżynierów oraz Twój dedykowany menadżer projektu pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego budynku.

Wolna rozpiętość do 100 m

System konstrukcji stalowych spełniający wymagania niemal wszystkich rodzajów budynków

Hale Astron są indywidualnie projektowane, tak aby spełnić indywidualne wymagania każdego Przedsiębiorcy. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz określonej wysokości budynku, czy budynku o dużej rozpiętości, oferujemy kilka różnych systemów ram stalowych, które odpowiadają na potrzeby niemal każdego rodzaju budynku stalowego.

Potrzebujesz ekonomicznej przestrzeni, bez słupów pośrednich?  Hale stalowe Astron o dużej wolnej rozpiętości są dla Ciebie. Chętnie doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie!

Więcej informacji?  +48 885 220 088
kontakt.pl@astron.biz

 

 

Korzyści

 • Swobodne rozpiętości do 100 m bez podpór pośrednich
 • Elastyczność projektowania i duża estetyka
 • Duża przestrzeń do dowolnej aranżacji
 • Zredukowana liczba lub brak słupów wewnętrznych
 • Dowolna wysokość kalenicy lub okapu
 • Estetyczne profile
 • Łatwa rozbudowa

  Ze słupami pośrednimi czy bez? Duży wybór hal stalowych

  Tam, gdzie podpory wewnętrzne nie zakłócają procesów produkcyjnych i magazynowych, można je umieścić wewnątrz budynku w sposób, który jest optymalnie dostosowany do Twoich wymagań. Nasze modułowe hale z 2, 3 lub 4 słupami pośrednimi oferują największą powierzchnię przy najniższych kosztach za metr kwadratowy. Możliwa jest prawie dowolna wysokość okapu. Ten typ konstrukcji pozwala na pełną dowolność w zakresie szerokości budynku.

  System konstrukcyjny Astron umożliwia zbudowanie hali z klasycznym dachem jednospadowym, lekko nachylonym w jednym kierunku. Inną opcją są hale z dachami dwuspadowymi.

  Vue interieure d'un bâtiment Astron optimisé en fonction des exigences du client

Idealna przestrzeń dla stworzenia miejsca pracy

Elastyczne podejście prawie bez granic

Duże rozpiętości do 100 metrów szerokości tworzą pozbawione słupów wewnętrznych przestrzenie. Hale Astron pozwalają również na dowolną długość, co daje wyjątkową elastyczność na stworzenie idealnego miejsca o dowolnym zastosowaniu, budynku produkcyjnego, magazynowego, hangaru lotniczego czy centrum dystrybucji i wiele innych.

Zastosowanie belek o dużej rozpiętości daje szereg korzyści, oprócz elastycznej przestrzeni bez słupów wewnętrznych, również mniejsze koszty fundamentów i skrócony czas montażu hali. Duża rozpiętość sprzyja lepszej integracji usług w hali przemysłowej bez konieczności zwiększania powierzchni obiektu.

bâtiments de grande portée sans poteaux intermédiaire pour la logistique
Bâtiments à grande portée : liberté d’agencement. Des espaces sans obstacles pour créer votre aménagement idéal

Nieograniczona elastyczność

Budynki Astron oferują praktycznie nieograniczoną elastyczność dzięki efektywnemu wykorzystaniu stali. W systemie konstrukcyjnym Astron można zrealizować budynki o prawie każdej szerokości, długości, wysokości i nachylenia dachu.

Hale Astron wykonane są ze stali, która jest preferowanym materiałem dla konstrukcji o dużej rozpiętości ze względu na jej dużą wytrzymałość i stosunkowo niewielką wagę.

Nasz zespół 130 inżynierów oraz dedykowany menadżer projektu chętnie doradzą w wyborze idealnego dla Twojego projektu rozwiązania budowlanego

Więcej informacji?  +48 885 220 088
kontakt.pl@astron.biz

 • Korzyści
  • Duża przestrzeń bez słupów
 • • Łatwa adaptacja i/lub rozbudowa budynku
 • • Konstrukcja montowana bez spawania
 • • Szybka budowa
 • • Połączenia są skręcane lub łączone na wkręty
 • • Trwałość i niższe koszty konserwacji
 • • Łatwa integracja innych materiałów, takich jak cegła, szkło, drewno itp.

Konstrukcja o dużej rozpiętości zapewniająca optymalną swobodę

Znajdź najbardziej wydajne rozwiązanie

System hal stalowych Astron oferuje konstrukcję, która nie wymaga wewnętrznych podpór, tworząc wolną od słupów, otwartą przestrzeń do 100m. Hale stalowe o dużej rozpiętości umożliwiają osiągnięcie idealnej równowagi między estetyką wykonania a funkcjonalnością dla budynków o różnych zastosowaniach przemysłowych. Konstrukcja Astron o dużej rozpiętości zapewnia elastyczność, niezależnie od tego, czy potrzebujesz manewrować wewnątrz budynku dużymi maszynami czy zależy Ci na stworzeniu dużych przestrzeni do magazynowania. Oznacza to również swobodę projektowania układu wnętrza budynku zgodnie z Twoimi potrzebami funkcjonalnymi i estetycznymi. Pomożemy Ci znaleźć najbardziej wydajne rozwiązanie, które będzie idealnie pasować do Twoich potrzeb.

Jeśli chciałbyś zoptymalizować swój obecny projekt budowlany, skontaktuj się z nami.

  ELASTYCZNE

  Hale przemysłowe, które najlepiej dostosują się do Twoich potrzeb

  # Pomysłowe rozwiązania
  Twój projekt powinien rozpocząć się na długo przed fazą budowy. Nasz zespół dostarczy Ci różne warianty rozwiązań, z uwzględnieniem optymalizacji konstrukcji, energooszczędności, naturalnego oświetlenia oraz minimalizacji kosztów budowy, wykorzystując modele 3D oraz technologię modelowania informacji budowlanych (BIM). Nasza wiedza w zakresie projektowania i budowania jest oparta o wieloletnie doświadczenie jako konstruktora, producenta i montażysty funkcjonalnych hal. Wszystkie produkty Astron są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb, w oparciu o sprawdzone prefabrykowane rozwiązania wypracowane przez zespół 150 inżynierów pracujących w 8 biurach projektowych w całej Europie.

  # Ewolucja rozwiązań
  Kiedy zaczynasz myśleć o nowym budynku, zazwyczaj masz w głowie wiele pomysłów - marzeń, potrzeb, obaw. W Astron pomożemy Ci przemienić Twoje pomysły w rzeczywistość - w ustalonym czasie i przy ustalonym budżecie. Przekształcimy Twoje wymagania w zakresie funkcjonalności i zgodności z przepisami w realną przestrzeń. Każda faza projektu i budowy będzie przez Ciebie kontrolowana; to Ty podejmiesz decyzje dotyczące proponowanych opcji: ergonomiki, konstrukcji czy doboru materiałów dla Twojej hali przemysłowej.

  # Elastyczny kształt
  Dostosuj swój budynek do dowolnego środowiska. Kształt, warunki klimatyczne i atmosferyczne, charakterystyka glebowa i sejsmiczna - razem znajdziemy najlepszą konfigurację przyczyniającą się do rentowności Twojego projektu.

  # Przyszła rozbudowa
  Twój budynek może zostać zaprojektowany tak, aby umożliwić przyszłe modyfikacje w sposób najlepiej dostosowany do rozwoju Twojej firmy, bez powodowania przerw w działalności: rozbudowa, instalacja fotowoltaiczna, montowanie dźwigów i suwnic ...lub całkowita przemiana.

   

  Konstrukcja budynku silosów do przechowywania nasion o wysokości 32 m
Prefabrykowana konstrukcja stalowa dla Toyoty. Rozwiązania dla konstrukcji stalowych, projektowanie i produkcja wszystkich głównych elementów prefabrykowanej hali stalowej

INTELIGENTNE

Hale przemysłowe zoptymalizowane pod względem projektu i realizacji

# Koncepcja na wczesnym etapie
W Astron pomożemy Ci przemienić Twoje pomysły w rzeczywistość - w ustalonym czasie i przy ustalonym budżecie. Nasz zespół dostarczy Ci różne warianty rozwiązań, pozwalając Ci wybrać spośród nich ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i cechuje się największym potencjałem w zakresie przyszłego użytkowania. Uwzględnimy przy tym takie aspekty jak energooszczędność, optymalizacja oświetlenia i minimalizacja kosztów budowy. Nasz zespół ekspertów będzie koncentrował się na analizie wskazanych przez Ciebie cech budynku, systemów, elementów wyposażenia i materiałów, aby osiągnąć niezbędne funkcje przy jak najniższym koszcie przez cały okres eksploatacji, z zachowaniem wymagań w zakresie sprawności, jakości, niezawodności i bezpieczeństwa.

# Zawsze niezmiennie wysoka jakość 
Mamy pełną kontrolę nad łańcuchem dostaw, od zamówienia przez badania techniczne i produkcję po montaż hali. Wynikiem tego jest zwiększona sprawność całego procesu, co pozwala zapewnić, że odpowiedni produkt znajdzie się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie.

# Łatwy i precyzyjny montaż
Prefabrykacja hali stalowej jest kluczem do zapewnienia precyzyjnego i szybkiego montażu Twojego budynku. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla Twoich potrzeb w zakresie dużych hal przemysłowych: wszystkie elementy budynku są dostarczane na plac budowy o właściwym czasie, co zapewnia doskonałą koordynację zadań na placu budowy.

# Inteligentna produkcja
Hale stalowe Astron są produkowane w jednym z naszych nowoczesnych zakładów produkcyjnych. Precyzyjna prefabrykacja gwarantuje sprawny proces montażu. Astron wykorzystuje inteligentne profile kształtowe. Wszystkie produkty są zapakowane w wydajny i ekonomiczny sposób. Pięciokrotne mniejszy rozmiar oznacza pięciokrotnie mniejsze koszty dostawy. Budynek o powierzchni 100 m² mieści się na jednej ciężarówce.

  OPTYMALNE

  Ekonomiczny całkowity koszt budynku

  # Szybka realizacja
  Hale Astron to najlepszy wybór, gdy masz napięty harmonogram budowy hali przemysłowej. Konstrukcja jest produkowana w sposób modułowy, co skraca proces realizacji. Oszczędzasz również dodatkowe 20% lub więcej czasu budowy dzięki standaryzowanym częściom i połączeniom.

  # Najbardziej zrównoważone rozwiązanie
  Oszczędności wynikające ze wzrostu wydajności są podstawą naszej strategii. Naszym celem jest znalezienie najlepszego pragmatycznego rozwiązania dla naszych klientów dla wydajnego i zrównoważonego budynku. W Astron opracowujemy innowacyjne rozwiązania, które służą klientom nie tylko dzisiaj, ale przez cały okres eksploatacji ich budynków.

  # Zmniejszone koszty eksploatacji i konserwacji
  Projektujemy i produkujemy hale z myślą o ograniczeniu kosztów eksploatacji. Zastosowanie wysokiej jakości surowców oraz trwałych produktów minimalizuje wpływ pogody i innych czynników środowiska. Najwyższe standardy produkcji i jakości zostały potwierdzone przez niezależne firmy certyfikujące. Wdrożyliśmy i przestrzegamy systemów i metod, takich jak strategia zero defektów, 5S, Kanban, system ciągłego doskonalenia, kontrola jakości montażu i program utrzymania ruchu. 

  Przykład prefabrykowanego budynku stalowego o ciekawej architekturze
Duże hale przemysłowe i magazynowe

ARCHITEKTONICZNE

Wolność w każdym aspekcie

# Duża swoboda projektowania
Twój budynek reprezentuje Twoją firmę, więc zaprojektujemy Twoją halę w zgodzie z identyfikacją wizualną Twojej firmy.

# Elastyczna forma
Od najprostszej po najbardziej wyrafinowaną architekturę, kształt Twojego budynku można łatwo dostosować do wymiarów i cech Twojej nieruchomości.

# Spójność z otoczeniem
Niezależnie od tego, jakie jest Twoje najbliższe otoczenie: centrum miasta, teren przemysłowy, centrum handlowe – spełnienie wymagań urbanistycznych jest dla Astron najwyższym priorytetem.

# Swobodny wybór elewacji
Astron oferuje wiele indywidualnych opcji dotyczących elewacji – metal, kamień, drewno lub zieleń. Wybierz materiały elewacyjne, które będą idealnie pasować do marki Twojej firmy.

# Rozwiązanie BIM
Twój budynek przemysłowy będzie zaprojektowany i narysowany w 3D, dzięki czemu funkcje BIM można zintegrować już na wstępnym etapie projektowania.

  NIEZAWODNE

  Szybki i wydajny proces

  # Dostawa z jednego źródła
  Astron pomoże zrealizować Twoje pomysły - w ustalonych ramach czasowych i budżecie. Stosujemy system modułowy i prefabrykowane produkty, które idealnie do siebie pasują. Zaprojektowanie i wyprodukowanie kompletnego budynku zajmuje zwykle tylko 10-12 tygodni. Certyfikowani monterzy mogą ukończyć budowę w ciągu zaledwie 4 do 8 tygodni, w zależności od wielkości i złożoności projektu. Jedna osoba kontaktowa obsługuje proces od początku do końca, dbając o wszystkie szczegóły i kontakt z Tobą aż do ukończenia hali.

  # Inteligentne rozwiązanie
  Inteligentne podejście do projektowania i realizacji hali stalowej skutkuje wysoką jakością i trwałością. Nasze systemy budowlane są projektowane zgodnie ze specyfikacjami dotyczącymi budynków wyższej jakości i lepszych parametrów konstrukcyjnych.

  # Nowoczesne podejście
  Od samego początku konfigurujemy Twój budynek zgodnie z Twoimi potrzebami. Od planowania poprzez produkcję, aż po końcowy montaż, wszyscy nasi pracownicy są w pełni zaangażowani w proces powstawania budynku.

  # Duże wolne rozpiętości
  Hale stalowe Astron to wolna przestrzeń bez podpór pośrednich do 100 m. Hale o dużej wolnej przestrzeni są niezbędne w szczególności dla tych zastosowań przemysłowych, w których szczególnie ważna jest elastyczność, np. ze względu na częste zmiany procesów

  Szybszy montaż. Hale przemysłowe Astron
Zrównoważony budynek minimalizujący ślad węglowy

EKOLOGICZNE

Oszczędność energii od projektowania do użytkowania

# Od A do Z
W Astron staramy się spełniać wszystkie potrzeby budowlane naszych Klientów w każdym aspekcie naszej działalności, zwracając szczególną uwagę na zrównoważony rozwój oraz zapewniając uproszczony i bardziej przyjazny dla środowiska sposób realizacji projektu budowlanego. Astron jest jednym z pierwszych graczy na rynku, który dostarczył ekonomiczne rozwiązania dla „budynków o niemal zerowym zużyciu energii” NZEB do zastosowań przemysłowych.

# Stal promuje zrównoważony rozwój
W dzisiejszych budynków stalowych wykorzystuje się stal z recyklingu, którą można również poddać recyklingowi po zakończeniu okresu użytkowania hali.  Oznacza to, że konstrukcja stalowa przewyższa wszystkie konstrukcje wykonane z innych materiałów budowlanych pod względem wpływu na środowisko.

# Certyfikowane podejście
Astron jest regularnie oceniany przez EcoVadis, międzynarodową organizację zajmującą się zrównoważonym rozwojem i odpowiedzialnością społeczną. Ocena koncentruje się na globalnych łańcuchach dostaw, czyli sieci relacji między zaopatrzeniem, produkcją i sprzedażą. Na przykład nasze zoptymalizowane wykorzystanie surowców i wysoki wskaźnik recyklingu zostały ocenione bardzo pozytywnie. Doceniono również optymalizację energetyczną hal Astron oraz wsparcie certyfikatów LEED i BREAM. Rezultatem są energooszczędne hale stalowe, które odznaczają się szybkością budowy, najwyższą jakością oraz najniższym ryzykiem.