Szukasz hali logistycznej?

Hale logistyczne i magazynowe od największego w Europie producenta hal


Wielkopowierzchniowe obiekty logistyczne do magazynowania i cross-dockingu

Astron oferuje prefabrykowane hale magazynowe i logistyczne wykonane ze stali. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz małej, prostej wiaty, czy złożonego centrum logistycznego o powierzchni 100 000 m², mamy rozwiązanie, które daje dużą swobodę w projektowaniu.

Hale logistyczne i magazyny Astron są optymalnie dostosowane do indywidualnych wymagań Klienta i na życzenie zrealizowane pod klucz w trybie „zaprojektuj i wybuduj”.

Niezależnie od tego, czy jest to przestronna hala towarów sypkich, czy magazyn wysokiego składowania o małej powierzchni - Astron ma dla każdego Klienta rozwiązanie szyte na miarę. Dzięki naszym rozwiązaniom konstrukcyjnym możemy osiągnąć rozpiętości do 100 metrów bez słupów wewnątrz budynku, co daje bardzo dużą elastyczność w planowaniu przestrzeni hali. 

Cyfryzacja łańcucha dostaw będzie dominującym trendem w przemyśle w ciągu najbliższych kilku lat. Aby móc sprostać wyzwaniom logistyki dla dynamicznie rozwijającej się branży e-commerce, niezbędne jest zapewnienie odpowiednich budynków logistycznych, które będą wspierały integrację wszystkich operacji łańcucha dostaw. Hale logistyczne Astron są w 100% gotowe do wdrożenia nowych procesów logistycznych, takich jak proces oparty na analityce predykcyjnej itp.

 

hale logistyczne

Magazyn wysokiego składowania: optymalne wykorzystanie przestrzeni

Potrzebujesz hali logistycznej z magazynem wysokiego składowania?

Twoja hala Astron może być wyposażona w pojedyncze regały paletowe, regały paletowe o podwójnej głębokości, regały paletowe pushback, regały paletowe wjezdne, przepływowe lub automatyczny system składowania i wyszukiwania.

Centra logistyczne z wysokimi regałami mają wiele wymagań, które należy wziąć pod uwagę już na etapie projektowania, jeśli na dostępnej powierzchni budynku ma powstać jak najwięcej powierzchni magazynowej. Powierzchnię, a zwłaszcza wysokość hali stalowej można optymalnie wykorzystać do przechowywania towarów. Rozwiązania budowlane Astron spełniają surowe wymagania techniczne dla magazynów wysokiego składowania.

Korzyści

 • Wolna rozpietość 100 m
 • Szybki czas realizacji
 • Precyzyjnie określony budżet
 • Niezawodne terminy

Cross-docking: Usprawnij swój łańcuch dostaw dzięki przeładunkowi kompletacyjnemu

Istnieje wiele scenariuszy przeładunku kompletacyjnego, które są dostępne dla zarządzania towarem magazynowym. Magazyn typu cross-dock pozwala zminimalizować koszty magazynowania i zmaksymalizować wydajność poprzez radykalne skrócenie czasu przechowywania i obsługi towarów. Standardem staje się dostawa towarów zakupionych w sklepie internetowym w ciągu dwóch lub trzech dni. Coraz częściej można również wybrać opcję dostarczenia przesyłki następnego dnia lub nawet jeszcze w dniu zamówienia. Astron posiada bogate doświadczenie w tworzeniu inteligentnej infrastruktury cross-dockingowej, która jest dostosowana do Twojego łańcucha dostaw.

Usługa fulfillment: optymalny przepływ towarów dla e-commerce

Chcesz zbudować obiekt logistyczny z centrum realizacji zamówień dla e-commerce?

Tego typu obiekty logistyczne najczęściej powstają na terenach miejskich. Skracają odległość do klienta i przyspieszają realizację zamówień. Dostosowane do potrzeb centrum logistyczne to gwarancja szybkiego i bezpośredniego zaopatrywania klientów końcowych. Oszczędza to koszty wysyłki i skraca czas dostawy - zwłaszcza jeśli chodzi o „ostatnią milę”. Mamy w tym duże doświadczenie i chętnie Ci doradzimy!

Zapytaj o szczegóły:  +48 885 220 088
kontakt.pl@astron.biz

Obiekt logistyczny integrujący magazynowanie, realizację zamówień i zarządzanie transportem w Niemczech

Szybka realizacja projektu

Wszystkie nasze budynki są prefabrykowane i przygotowane do szybkiego montażu.

Wykorzystanie elementów prefabrykowanych przynosi wiele trwałych korzyści już na etapie budowy. Prefabrykacja i precyzja konstrukcji stalowych skracają czas montażu i zmniejszają wpływ zarówno na środowisko naturalne, jak i na zakłócanie spokoju w sąsiedztwie placu budowy.

Wszystkie elementy konstrukcji nośnej Twojego budynku logistycznego są wykonywane na zamówienie w naszym zakładzie. Montaż hal Astron na placu budowy składa się z prostych połączeń śrubowych, bez spawania, cięcia lub modyfikacji.

Więcej informacji?  +48 885 220 088
kontakt.pl@astron.biz

Hala stalowa dla logistyki w trakcie montażu na placu budowy - Szybka realizacja projektu
Przykład realizacji obiektu przemysłowego „pod klucz” dla centrum logistycznego

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni

Czy zainwestowałeś w kompaktowe systemy magazynowe? Chcesz wykorzystać wysokość swojego budynku?

Zmaksymalizuj wykorzystanie przestrzeni dzięki nowemu budynkowi, który zrealizujemy na Twoje indywidualne zamówienie i który będzie dostosowany do Twoich potrzeb. Szukasz budynku o wielopoziomowym systemie składowania? Skontaktuj się z nami.

Zaangażowanie w zrównoważony rozwój

Celem zrównoważonego rozwoju, w który Astron jest zaangażowany, jest zmniejszenie śladu węglowego, zanieczyszczeń i odpadów na wszystkich etapach realizacji, od produkcji, poprzez magazynowanie i przetwarzanie zamówień, aż po dystrybucję towarów do klienta końcowego.

Ustalony harmonogram realizacji

Czy masz precyzyjne wymagania i napięte ramy czasowe dla realizacji swojego projektu?

Astron znajduje rozwiązania techniczne i logistyczne, aby dotrzymać terminów realizacji. Na przykład moduły są dostarczane na plac budowy w zaplanowany sposób i zgodnie z precyzyjnym harmonogramem. Dzięki temu różne zespoły montażowe mogą pracować jednocześnie w szybkim tempie.

 

exemple de construction de plateforme logistique
Osoba stosująca system antykorozyjny i poprawiający właściwości użytkowe budynku przemysłowego.

Ochrona przed korozją

Zwiększ bezpieczeństwo i żywotność swojej hali stalowej

W szczególnych przypadkach, takich jak składowanie towarów masowych, mogą wystąpić problemy z korozją, które wymagają odpowiednich rozwiązań. Oferujemy specjalny system ochrony antykorozyjnej, przedłużający żywotność Twojego budynku.

Skontaktuj się z nami:  +48 885 220 088
kontakt.pl@astron.biz

Przenośniki i dźwigi

Lepsza wydajność dzięki systemowi jednostek ładunkowych

Automatyzacja procesów realizacji zamówień w obiektach logistycznych staje się w coraz większym stopniu rzeczywistością, przynosząc znaczący wzrost wydajności i optymalizację poziomu usług. W przypadku ciężkich ładunków lub obiektów o wysokim stopniu automatyzacji potrzebne mogą być odpowiednie systemy, takie jak przenośniki i dźwigi.  Astron zapewnia odpowiednie elementy konstrukcyjne dla tych systemów, tak aby przepływ towarów był zawsze optymalnie skoordynowany. 

Budynek magazynowy wyposażony w przenośniki i suwnice
Szeroka gama bram i innych akcesoriów dla hal przemysłowych

Bramy, drzwi i inne akcesoria

Budynek logistyczny dostosowany do Twoich wymagań

Nasz system oferuje dużą elastyczność w zakresie wyboru bram do dużych otworów czy drzwi dla personelu. Możemy zastosować szeroką gamę bram o różnych rozmiarach, specjalnie zaprojektowanych dla branży magazynowej.    

Możesz wybrać spośród szerokiej gamy drzwi, bram, rolet i krat, rozwiązań dla doków załadunkowych i nie tylko.  W celu wsparcia operacji przepływu towarów wewnątrz Twojego budynku wszystkie szczegóły zostaną zaprojektowane tak, aby spełnić Twoje indywidualne potrzeby.

Astron opracował system budowlany, który jest szybki i łatwy w montażu i który jest szyty na miarę Klienta, aby spełnić indywidualne potrzeby w realizacji dużych hal logistycznych.

W przypadku obiektów logistycznych, kluczowym czynnikiem jest to, aby przestrzeń wewnętrzna była funkcjonalna i wydajna, zapewniając jednocześnie bezpieczne i komfortowe środowisko dla pracowników. Właściwie zaprojektowany budynek zwiększa zatem produktywność i kontrolę nad procesem, zmniejsza koszty operacyjne i poprawia obsługę klienta. Nowoczesny obiekt logistyczny dba również o pozytywny wizerunek firmy i o satysfakcję pracowników.

Wizerunek i estetyka budynku, architektura krajobrazu oraz bezpieczeństwo i komfort pracowników które stały się ważnymi kwestiami na konkurencyjnym rynku pracy i nieruchomości, przyczyniają się do sukcesu przedsiębiorstwa.

 • Optymalne wykorzystanie przestrzeni
  Zoptymalizuj układ hali pod kątem operacji logistycznych, w tym przepływu produktów, obsługi materiałów i procesów magazynowania.
 • Zrównoważony i funkcjonalny
  Magazyny i centra logistyczne coraz częściej optymalizują swoje powierzchnie w kierunku zrównoważonego budownictwa. Ekologiczne rozwiązania obejmują koncepcję wykorzystania energii odnawialnej, zielony dach, urządzenia i sprzęt oszczędzający wodę, odpowiednią wentylację, zoptymalizowane naturalne oświetlenie itp.

  ELASTYCZNE

  Hale przemysłowe, które najlepiej dostosują się do Twoich potrzeb

  # Pomysłowe rozwiązania
  Twój projekt powinien rozpocząć się na długo przed fazą budowy. Nasz zespół dostarczy Ci różne warianty rozwiązań, z uwzględnieniem optymalizacji konstrukcji, energooszczędności, naturalnego oświetlenia oraz minimalizacji kosztów budowy, wykorzystując modele 3D oraz technologię modelowania informacji budowlanych (BIM). Nasza wiedza w zakresie projektowania i budowania jest oparta o wieloletnie doświadczenie jako konstruktora, producenta i montażysty funkcjonalnych hal. Wszystkie produkty Astron są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb, w oparciu o sprawdzone prefabrykowane rozwiązania wypracowane przez zespół 150 inżynierów pracujących w 8 biurach projektowych w całej Europie.

  # Ewolucja rozwiązań
  Kiedy zaczynasz myśleć o nowym budynku, zazwyczaj masz w głowie wiele pomysłów - marzeń, potrzeb, obaw. W Astron pomożemy Ci przemienić Twoje pomysły w rzeczywistość - w ustalonym czasie i przy ustalonym budżecie. Przekształcimy Twoje wymagania w zakresie funkcjonalności i zgodności z przepisami w realną przestrzeń. Każda faza projektu i budowy będzie przez Ciebie kontrolowana; to Ty podejmiesz decyzje dotyczące proponowanych opcji: ergonomiki, konstrukcji czy doboru materiałów dla Twojej hali przemysłowej.

  # Elastyczny kształt
  Dostosuj swój budynek do dowolnego środowiska. Kształt, warunki klimatyczne i atmosferyczne, charakterystyka glebowa i sejsmiczna - razem znajdziemy najlepszą konfigurację przyczyniającą się do rentowności Twojego projektu.

  # Przyszła rozbudowa
  Twój budynek może zostać zaprojektowany tak, aby umożliwić przyszłe modyfikacje w sposób najlepiej dostosowany do rozwoju Twojej firmy, bez powodowania przerw w działalności: rozbudowa, instalacja fotowoltaiczna, montowanie dźwigów i suwnic ...lub całkowita przemiana..

   

  Konstrukcja budynku silosów do przechowywania nasion o wysokości 32 m
Prefabrykowana konstrukcja stalowa dla Toyoty. Rozwiązania dla konstrukcji stalowych, projektowanie i produkcja wszystkich głównych elementów prefabrykowanej hali stalowej

INTELIGENTNE

Hale przemysłowe zoptymalizowane pod względem projektu i realizacji

# Koncepcja na wczesnym etapie
W Astron pomożemy Ci przemienić Twoje pomysły w rzeczywistość - w ustalonym czasie i przy ustalonym budżecie. Nasz zespół dostarczy Ci różne warianty rozwiązań, pozwalając Ci wybrać spośród nich ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i cechuje się największym potencjałem w zakresie przyszłego użytkowania. Uwzględnimy przy tym takie aspekty jak energooszczędność, optymalizacja oświetlenia i minimalizacja kosztów budowy. Nasz zespół ekspertów będzie koncentrował się na analizie wskazanych przez Ciebie cech budynku, systemów, elementów wyposażenia i materiałów, aby osiągnąć niezbędne funkcje przy jak najniższym koszcie przez cały okres eksploatacji, z zachowaniem wymagań w zakresie sprawności, jakości, niezawodności i bezpieczeństwa.

# Zawsze niezmiennie wysoka jakość
Mamy pełną kontrolę nad łańcuchem dostaw, od zamówienia przez badania techniczne i produkcję po montaż hali. Wynikiem tego jest zwiększona sprawność całego procesu, co pozwala zapewnić, że odpowiedni produkt znajdzie się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie.

# Łatwy i precyzyjny montaż
Prefabrykacja hali stalowej jest kluczem do zapewnienia precyzyjnego i szybkiego montażu Twojego budynku. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla Twoich potrzeb w zakresie dużych hal przemysłowych: wszystkie elementy budynku są dostarczane na plac budowy o właściwym czasie, co zapewnia doskonałą koordynację zadań na placu budowy.

# Inteligentna produkcja
Hale stalowe Astron są produkowane w jednym z naszych nowoczesnych zakładów produkcyjnych. Precyzyjna prefabrykacja gwarantuje sprawny proces montażu. Astron wykorzystuje inteligentne profile kształtowe. Wszystkie produkty są zapakowane w wydajny i ekonomiczny sposób. Pięciokrotne mniejszy rozmiar oznacza pięciokrotnie mniejsze koszty dostawy. Budynek o powierzchni 100 m² mieści się na jednej ciężarówce.

  OPTYMALNE

  Ekonomiczny całkowity koszt budynku

  # Szybka realizacja
  Hale Astron to najlepszy wybór, gdy masz napięty harmonogram budowy hali przemysłowej. Konstrukcja jest produkowana w sposób modułowy, co skraca proces realizacji. Oszczędzasz również dodatkowe 20% lub więcej czasu budowy dzięki standaryzowanym częściom i połączeniom.

  # Najbardziej zrównoważone rozwiązanie
  Oszczędności wynikające ze wzrostu wydajności są podstawą naszej strategii. Naszym celem jest znalezienie najlepszego pragmatycznego rozwiązania dla naszych klientów dla wydajnego i zrównoważonego budynku. W Astron opracowujemy innowacyjne rozwiązania, które służą klientom nie tylko dzisiaj, ale przez cały okres eksploatacji ich budynków.

  # Zmniejszone koszty eksploatacji i konserwacji
  Projektujemy i produkujemy hale z myślą o ograniczeniu kosztów eksploatacji. Zastosowanie wysokiej jakości surowców oraz trwałych produktów minimalizuje wpływ pogody i innych czynników środowiska. Najwyższe standardy produkcji i jakości zostały potwierdzone przez niezależne firmy certyfikujące. Wdrożyliśmy i przestrzegamy systemów i metod, takich jak strategia zero defektów, 5S, Kanban, system ciągłego doskonalenia, kontrola jakości montażu i program utrzymania ruchu. 

  Przykład prefabrykowanego budynku stalowego o ciekawej architekturze
Duże hale przemysłowe i magazynowe

ARCHITEKTONICZNE

Wolność w każdym aspekcie

# Duża swoboda projektowania
Twój budynek reprezentuje Twoją firmę, więc zaprojektujemy Twoją halę w zgodzie z identyfikacją wizualną Twojej firmy.

# Forma podąża za strukturą
Od najprostszej po najbardziej wyrafinowaną architekturę, kształt Twojego budynku można łatwo dostosować do wymiarów i cech Twojej nieruchomości.

# Adaptacja do otoczenia
Niezależnie od tego, jakie jest Twoje najbliższe otoczenie: centrum miasta, teren przemysłowy, centrum handlowe – spełnienie wymagań urbanistycznych jest dla Astron najwyższym priorytetem.

# Swobodny wybór elewacji
Astron oferuje wiele indywidualnych opcji dotyczących elewacji – metal, kamień, drewno lub zieleń. Wybierz materiały elewacyjne, które będą idealnie pasować do marki Twojej firmy.

# Rozwiązanie BIM
Twój budynek przemysłowy będzie zaprojektowany i narysowany w 3D, dzięki czemu funkcje BIM można zintegrować już na wstępnym etapie projektowania.

  NIEZAWODNE

  Szybki i wydajny proces 

  # Dostawa z jednego źródła
  Astron pomoże zrealizować Twoje pomysły - w ustalonych ramach czasowych i budżecie. Stosujemy system modułowy i prefabrykowane produkty, które idealnie do siebie pasują. Zaprojektowanie i wyprodukowanie kompletnego budynku zajmuje zwykle tylko 10-12 tygodni. Certyfikowani monterzy mogą ukończyć budowę w ciągu zaledwie 4 do 8 tygodni, w zależności od wielkości i złożoności projektu. Jedna osoba kontaktowa obsługuje proces od początku do końca, dbając o wszystkie szczegóły i kontakt z Tobą aż do ukończenia hali.

  # Inteligentne rozwiązanie
  Inteligentne podejście do projektowania i realizacji hali stalowej skutkuje wysoką jakością i trwałością. Nasze systemy budowlane są projektowane zgodnie ze specyfikacjami dotyczącymi budynków wyższej jakości i lepszych parametrów konstrukcyjnych.

  # Nowoczesne podejście
  Od samego początku konfigurujemy Twój budynek zgodnie z Twoimi potrzebami. Od planowania poprzez produkcję, aż po końcowy montaż, wszyscy nasi pracownicy są w pełni zaangażowani w proces powstawania budynku.

  # Duże wolne rozpiętości
  Hale stalowe Astron to wolna przestrzeń bez podpór pośrednich do 100 m. Hale o dużej wolnej przestrzeni są niezbędne w szczególności dla tych zastosowań przemysłowych, w których szczególnie ważna jest elastyczność, np. ze względu na częste zmiany procesów.

  Szybszy montaż. Hale przemysłowe Astron
Zrównoważony budynek minimalizujący ślad węglowy

EKOLOGICZNE

Oszczędność energii od projektowania do użytkowania

# Od A do Z
W Astron staramy się spełniać wszystkie potrzeby budowlane naszych Klientów w każdym aspekcie naszej działalności, zwracając szczególną uwagę na zrównoważony rozwój oraz zapewniając uproszczony i bardziej przyjazny dla środowiska sposób realizacji projektu budowlanego. Astron jest jednym z pierwszych graczy na rynku, który dostarczył ekonomiczne rozwiązania dla „budynków o niemal zerowym zużyciu energii” NZEB do zastosowań przemysłowych.

# Stal promuje zrównoważony rozwój
W dzisiejszych budynków stalowych wykorzystuje się stal z recyklingu, którą można również poddać recyklingowi po zakończeniu okresu użytkowania hali.  Oznacza to, że konstrukcja stalowa przewyższa wszystkie konstrukcje wykonane z innych materiałów budowlanych pod względem wpływu na środowisko.

# Certyfikowane podejście
Astron jest regularnie oceniany przez EcoVadis, międzynarodową organizację zajmującą się zrównoważonym rozwojem i odpowiedzialnością społeczną. Ocena koncentruje się na globalnych łańcuchach dostaw, czyli sieci relacji między zaopatrzeniem, produkcją i sprzedażą. Na przykład nasze zoptymalizowane wykorzystanie surowców i wysoki wskaźnik recyklingu zostały ocenione bardzo pozytywnie. Doceniono również optymalizację energetyczną hal Astron oraz wsparcie certyfikatów LEED i BREAM. Rezultatem są energooszczędne hale stalowe, które odznaczają się szybkością budowy, najwyższą jakością oraz najniższym ryzykiem.