Projektuj tak jak lubisz!


Nasza filozofia: poprawa jakości życia poprzez tworzenie miejskiej przestrzeni użytkowej o wysokim poziomie swobody architektonicznej

Ignorowanie kryzysu klimatycznego nie jest już dłużej możliwe. Wzrost zaludnienia w przestrzeniach miejskich, świadomość energetyczna i racjonalne gospodarowanie surowcami to silne trendy, którymi kierują się architekci. System konstrukcyjny Astron odpowiada na te trendy.

Hale Astron mają wszechstronne oblicze, dzięki czemu odpowiadają nawet na najbardziej wymagające i specyficzne potrzeby Klientów. Dostępne jest również rozwiązanie „pod klucz”.

Poprzez wykorzystanie nowych technologii w fazie projektowania, nasze budynki są wyposażone na przyszłość w inteligentną infrastrukturę, dzięki której realizują program optymalizacji przestrzeni, efektywności energetycznej oraz ochrony zasobów naturalnych. Astron opracował innowacyjne koncepcje, dzięki którym możesz osiągnąć zero-energetyczność dla budynków, które projektujesz.

Cenimy partnerstwo z architektami i doceniamy to, jak pomagacie ożywiać nasze budynki!

Nasze budynki łączą optymalizację przestrzeni, efektywność energetyczną i ochronę zasobów.

#1 / Wsparcie od fazy projektowej 

Przewidywanie potrzeb i ich zrozumienie są kluczem do spełnienia oczekiwań. Pomożemy Ci połączyć funkcjonalność i design. Przekuwamy wymogi regulacyjne na nowoczesne przestrzenie.

Od strategicznego planowania po ostateczne wdrożenie, nasze zespoły specjalistów odpowiedzą na Twoje pytania, aby pomóc Ci w realizacji Twoich projektów.

Przestrzegamy terminów realizacji i ustalonych budżetów, nigdy nie rezygnując z jakości. Z tego powodu oferujemy rozwiązanie budowlane „pod klucz”, wykorzystując produkty, które doskonale współgrają ze sobą: każda belka, płatew czy słup są wyprodukowane w taki sposób, aby były idealnie do siebie dopasowane. Montaż Astron na placu budowy jest prosty - połączenia są skręcane lub łączone na wkręty. Bez spawania, cięć lub przeróbek na budowie. Wszystkie części są cięte na wymiar, wstępnie wiercone i indywidualnie oznaczone. Oznacza to mniej odpadów, mniej dostaw i szybszą budowę. Wysoki stopień prefabrykacji dla szybkiej i niezawodnej budowy zawsze na czas.

Architekt hal stalowych łączący funkcjonalność i design
Przekuwamy wymogi regulacyjne na nowoczesne przestrzenie.

#2 / Kontrolowanie kontekstu regulacyjnego

Duże konstrukcje muszą spełniać określone wymagania określone w normach. Realizując dziesiątki projektów rocznie jesteśmy ekspertami w zakresie znajomości przepisów mających praktyczne zastosowanie w przypadku każdego projektu, a także regularnie śledzimy zmiany regulacyjne, które mogą mieć na nie wpływ w przyszłości. Stanowi to solidną podstawę do zapewnienia zgodności ze wszystkimi przepisami. Nasz zespół składa się z profesjonalnych kierowników projektów, którzy mają doświadczenie w pracy na europejskich rynkach.

Architektura przemysłowa: przełóż wymagania funkcjonalne i regulacyjne na realną przestrzeń
Jesteśmy ekspertami w zakresie znajomości przepisów mających praktyczne zastosowanie przy każdym realizowanym projekcie.

#3 / Renowacja, przebudowa i rozbudowa

Astron opracował system budowlany, który jest łatwy w montażu, a także jest elastyczny pod względem rozbudowy lub przebudowy konstrukcji. Wybór wysokiej jakości materiałów oraz jakość planowania i produkcji Astron ograniczają ryzyko przedwczesnego starzenia się projektowanego przez Ciebie budynku.

W przypadku istniejących budynków nasze usługi obejmują również kompletny system renowacji.

Architektura przemysłowa i budowa obiektów przemysłowych
Konstrukcja Astron jest elastyczna pod względem rozbudowy.

#4 / Projektowanie w technologii BIM ze standardem dokładności od 100 to 400

Nasze biuro projektowe może zaprojektować Twój projekt w BIM ze standardem dokładności od 100 to 400. Wykorzystujemy konfiguracje do eksportu i importu plików IFC, dzięki czemu potrzebne informacje są łatwo dostępne dla wszystkich zaangażowanych stron.

Projektowanie w BIM od 100 do 400
Używamy BIM w celu usprawnienia współpracy i lepszej efektywności.

#5 / Zachowanie lokalnego dziedzictwa

Jesteśmy ekspertami w realizacji budynków na działkach o ograniczonych wymiarach. Poszanowanie wymogów planowania urbanistycznego jest dla nas priorytetem, dlatego współpracujemy z lokalnymi społecznościami, aby zachować spójność z otaczającą architekturą. Aby jeszcze lepiej wkomponować budynek w otaczającą go przestrzeń, Astron oferuje wiele opcji dotyczących elewacji, akcesoriów i dodatków architektonicznych. 

Z Astron, zarówno wygląd zewnętrzny jak i wnętrze budynku może odzwierciedlać charakter firmy Twojego klienta, tworząc indywidualny i spersonalizowany projekt.

Pomagamy architektom od początku procesu powstawania Twojego budynku

#6 / Wysoka jakość produktów i usług

Od strategicznego planowania po realizację Twojego projektu, oferujemy Ci usługi dostosowane do każdego etapu Twojego projektu.

Pomagamy już od etapu zdefiniowania koncepcji budynku po to, aby powstał budynek wysokiej jakości z funkcjonalnościami zapewniającymi komfort użytkowania i zadowolenie Klienta. Przy projektowaniu budynku priorytetem jest funkcjonalność i rentowność. Dlatego właśnie koncentrujemy się na optymalizacji kosztu nabycia, ale również bierzemy pod uwagę plany inwestycyjne budynku na wiele lat, przewidując zmieniające się wymagania i potrzeby klienta.

System konstrukcyjny, materiały i wyposażenie zostały dobrane tak, aby połączyć trwałość, długowieczność i łatwość konserwacji.

Hale Astron są budowane „pod klucz” w systemie „plug & play”, dzięki efektywnym partnerstwom ze sprawdzonymi usługodawcami. Dedykowany opiekun projektu zarządza procesem i nadzorem budowy aż do jej zakończenia.

Projekt budynku przemysłowego o nowoczesnej architekturze

#7 / Wpływ na środowisko – odpowiedzialność społeczna w centrum naszych zobowiązań

Astron zobowiązuje się do poszanowania praw człowieka, pracowników, dostawców i klientów, do ochrony środowiska, ale także do wspólnych działań na jego rzecz. W obliczu wyzwań społecznych i środowiskowych, Astron będzie z Tobą współpracować, aby znaleźć wydajne i innowacyjne rozwiązania dla zrównoważonego budownictwa i kontrolować wpływ Twojego projektu na środowisko. Nasze podejście do zagadnienia Społecznej Odpowiedzialności Biznesu jest zintegrowane we wszystkich naszych działaniach:

>> Odpowiedzialność społeczna: Być dla Państwa wiarygodnym i moralnym partnerem biznesowym, spełniającym oczekiwania Państwa, ale także naszych dostawców i innych partnerów.
Odpowiedzialność społeczna: Być dla Państwa wiarygodnym i moralnym partnerem biznesowym, spełniającym oczekiwania Państwa, ale także naszych dostawców i innych partnerów.

>> Odpowiedzialność za środowisko: Pracujemy, aby zapewnić Ci ekologiczne rozwiązania o minimalnym wpływie na środowisko.
Świadomość odpowiedzialności wobec środowiska i dziedzictwo, które pozostawiamy przyszłym pokoleniom, wpływa na kierunek naszej działalności od wielu lat. Ta odpowiedzialność nie ogranicza się tylko do naszych krótko- i długoterminowych działań oraz zaangażowania w zmniejszanie wpływu naszych procesów na środowisko. Rozwiązania i produkty, które Ci oferujemy, są równie ważne i znacząco przyczynią się do tego, aby Twoje budynki były bardziej energooszczędne i przyjazne dla środowiska.

Prawie wszystkie nasze zakłady produkcyjne posiadają systemy zarządzania środowiskowego z certyfikatem ISO 14001.

>> Odpowiedzialność wobec społeczeństwa: Dobre relacje ze społeczeństwem są dla nas bardzo ważne. Działając w prawie 30 krajach i ponad 125 lokalizacjach, współpracujemy i wspieramy lokalne firmy.

Zrównoważone budownictwo

#8 / Dostosowanie procesu do twoich specyfikacji

Oferujemy elastyczny model, który spełni Twoje wymagania i uwzględni kwestie środowiskowe, dzięki czemu każdy projekt będzie wyjątkowy i odzwierciedli życzenia Twojego klienta.

Elewacja nadaje charakter i indywidualny styl każdemu budynkowi. To interakcja form, funkcjonalności i materiałów. Opracujemy indywidualne rozwiązanie dla Twojego projektu. W zależności od wymagań klienta, do uszlachetnienia elewacji możemy użyć innych materiałów, takich jak szkło, drewno lub beton; w rzeczywistości konstrukcję stalową można łączyć ze wszystkimi rodzajami materiałów. Astron oferuje najszerszą możliwą gamę opcji projektowych, dają prawdziwą swobodę wyrazu i idealną integrację budynku z krajobrazem.

Zrównoważony rozwój budynków przemysłowych. Oszczędność energii od projektu do eksploatacji