Opłacalna i pozbawiona ryzyka inwestycja. Zainwestuj w nieruchomości przemysłowe!


Nasza filozofia:

Prawdziwe partnerstwo

Naszym podejściem jest wspólne znajdowanie nowatorskich rozwiązań dla dostosowanych do potrzeb i długoterminowo rentownych inwestycji. Przywiązujemy szczególną wagę do każdego projektu i wkładamy całą naszą energię i know-how, aby zagwarantować Ci optymalny wynik i zapewnić, że Twoi partnerzy-inwestorzy będą usatysfakcjonowani wybranym rozwiązaniem inwestycyjnym.

Czy jesteś zainteresowany innowacjami technicznymi w zakresie monitorowania zużycia energii? Wdrożenie różnych urządzeń można zintegrować z budynkiem przemysłowym, umożliwiając produkcję energii elektrycznej z fotowoltaiki lub wykorzystanie odnawialnych źródeł ciepła, lepszą gospodarkę odpadami lub recykling wody deszczowej itp.

Innowacyjność i reakcja na potrzeby Inwestora to kluczowe słowa naszych zespołów, aby osiągnąć wspólny cel: zadowolenie klienta.

2 inżynierów pracujących w biurze projektowym Astron: podejście zorientowane na klienta
Do każdego projektu przywiązujemy szczególną wagę

Opłacalna inwestycja

Potencjał długoterminowych zwrotów

Poza nieruchomościami handlowymi i biurowym, również budynki przemysłowe takie jak magazyny, fabryki, obiekty logistyczne mogą pełnić funkcję inwestycyjną.

Podczas gdy rynek nieruchomości mieszkaniowych staje się obecnie coraz bardziej skoncentrowany, inwestycje w obiekty przemysłowe zajmuj jego miejsce jako bardziej opłacalna opcja inwestycyjna w nieruchomości. Prosty i opłacalny, przy ograniczonych nakładach kapitałowych budynek przemysłowy jest obiecującą inwestycją dywersyfikującą majątek. Silny wzrost na rynku nieruchomości i niedobór sprawiają, że inwestycja w obiekt przemysłowy jest atrakcyjna.

Astron Buildings jest dostawcą kompletnego rozwiązania dla inwestorów, którzy chcą zainwestować w obiekt przemysłowy, korzystać z globalnych usług i czerpać korzyści z rozwiązania „pod klucz”.

Budynek ze stali wysokiej jakości w Londynie. Hala pod klucz
Hale stalowe wysokiej jakości generują stały dochód

Wizja długoterminowa

W jaki sposób możesz sprawić, by Twoja inwestycja była opłacalna?

Nasze podejście oparte na „kosztach całkowitych” pozwala ograniczyć ryzyka finasowe i zapewnia atrakcyjny zwrot.

Już na etapie projektowania jesteśmy w stanie sporządzić projekt w oparciu o czytelny kosztorys oparty na klarownym zakresie, potrzebnych usługach oraz termin realizacji, jednocześnie reagując na pojawiające się modyfikacje.

Oferujemy dostosowane rozwiązanie uwzględniające całkowite koszty użytkowani, aby zoptymalizować strategie zakupowe i stworzyć wartość dodaną.

Inwestor budownictwa przemysłowego poszukujący kompleksowego rozwiązania od jednego dostawcy
W jaki sposób Twoja inwestycja może być opłacalna?

Działamy lokalne

Pełen zakres usług

Dzięki ponad 59-letniemu doświadczeniu, Astron jest obecny w wielu lokalizacjach w całej Europie. Działamy lokalnie, co pozwala być jeszcze bliżej klientów. Zapewniamy spersonalizowaną pomoc w dowolnym miejscu w Europie.

Pełen zakres usług może być świadczony przy wsparciu naszego własnego zespołu inżynierów, naszej ogólnoeuropejskiej sieci Partnerów, lokalnych architektów, deweloperów lub generalnych wykonawców, władz lokalnych i właścicieli gruntów, aby zapewnić płynną i terminową realizację całego projektu.

Kompleksowa realizacja w dowolnym miejscu na świecie dla prefabrykowanych hal stalowych.
Astron jest obecny w wielu lokalizacjach w całej Europie

Zrównoważone i przyjazne dla środowiska budownictwo

Szukasz ekologicznego i nowoczesnego podejścia do swojego projektu budowlanego? Jako inwestor chcesz mieć pewność, że Twój projekt jest nie tylko solidny pod względem konstrukcyjnym, ale także zrównoważony i przyjazny dla środowiska. W osiągnięciu tych celów istotną rolę odgrywa dobór odpowiednich materiałów stosowanych w budownictwie.

Stal jest naszym ulubionym materiałem, ponieważ jest wytrzymała, trwała i niezawodna. Ponadto jest to zarówno opłacalne, jak i przyjazne dla środowiska rozwiązanie. Już sama produkcja stali wymaga zużycia mniej energii niż w przypadku innych materiałów budowlanych. Stal ma również wysoki stosunek wytrzymałości do masy, potrzeba mniej materiału, aby osiągnąć taką samą integralność strukturalną. Używając stali pochodzącej z recyklingi można zmniejszyć ilość energii potrzebnej do produkcji i transportu materiałów budowlanych, a także energii potrzebnej do utrzymania temperatury budynku.

Wykorzystanie stali w budownictwie może również pomóc w osiągnięciu oszczędności energii. Budynki o konstrukcji stalowej można projektować tak, aby zmaksymalizować naturalne światło i wentylację, zmniejszając potrzebę stosowania sztucznego oświetlenia i klimatyzacji. Stal jest również odpowiednim materiałem do budowy zintegrowanych systemów fotowoltaicznych (BIPV) i innych systemów energii odnawialnej, co może pomóc zmniejszyć zależność od nieodnawialnych źródeł energii.

exemple de méthode simplifiée et plus respectueuse de l'environnement pour mener à bien votre projet de construction
Dążymy do tego, aby Twój projekt był nie tylko solidny pod względem konstrukcyjnym, ale także zrównoważony i przyjazny dla środowiska.