Ponad 50 000 budynków w ciągu ponad 59 lat

Astron powstał w 1965 roku w Luksemburgu jako firma, której celem jest dostarczanie najlepszych rozwiązań w zakresie konstrukcji stalowych. Konstrukcje stalowe Astron mogą być realizowane w wielu wariantach, tak aby spełnić indywidulane potrzeby Klienta.

Dążymy do bycia preferowanym partnerem w zakresie zrównoważonych rozwiązań dla budynków przemysłowych i parkingów wielopoziomowych.

Jesteśmy ekspertami w realizacji hal przemysłowych o dużych powierzchniach. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom, kontrolowanej produkcji we własnych zakładach, wysokim kompetencjom inżynierskim, terminowości i najwyższej jakości jesteśmy skutecznymi, godnymi zaufania partnerami dla naszych klientów.

Pracownicy ASTRON rozważają alternatywne rozwiązania projektowe, aby zoptymalizować projekt budowlany
  Ikona dla obrotów wiodącego producenta rozwiązań budowlanych
  Ikona reprezentująca zespół 135 inżynierów w 13 biurach
  niebieska ikona reprezentująca ponad 58 000 klientów hal stalowych Astron
  Ikona przedstawiająca 3 zakłady produkcyjne produkujące do 1000 budynków rocznie
  Ikona reprezentująca 650 pracowników Astron z podejściem zorientowanym na Klienta
  Ikona reprezentująca firmę Astron działającą od 1965 roku
Ingénieurs du bureau d'études de l'entreprise de bâtiments Astron Buildings

Zespół 150 inżynierów wesprze Twój harmonogram i Twoje potrzeby

Klienta stawiamy w centrum uwagi

Astron oferuje projekty „szyte na miarę” oraz kompleksową obsługę już od pierwszego dnia współpracy aż do przekazania do użytku wybudowanego obiektu przemysłowego. Dodatkowo, Twój budynek zostanie zrealizowany zgodnie z ustalonym budżetem oraz w terminie. W całej Europie zbudowaliśmy już ponad 50 000 budynków. Każdy z nich jest inny, ale wszystkie mają jedną wspólną cechę: wysoki poziom jakości Astron i zadowolenie Klienta.

Jesteśmy w ponad 50 krajach

Astron oferuje budowę obiektów przemysłowych we wszystkich krajach Europy. Trwałe, dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania konstrukcji stalowych są dostępne dla Klientów Astron w każdej lokalizacji. Nasi inżynierowie stosują te same najlepsze praktyki, systemy, procesy, narzędzia i produkty w całej Europie. Bez względu na to, gdzie potrzebujesz nowej hali przemysłowej, nasza praca jest wszędzie spójna i zoptymalizowana pod kątem niższych kosztów i wyższej jakości. Astron to europejski lider w realizacji konstrukcji stalowych.