Potrzeba genialnej osoby, aby znaleźć genialne rozwiązanie!


Nasza filozofia:

Innowacje do Twoich usług z pełną transparentnością!

Wierzymy w długoterminowe partnerstwo, dlatego przywiązujemy szczególną wagę do każdego projektu i wykorzystujemy całą naszą energię i know-how, aby zagwarantować najlepszy możliwy wynik. Zespół Astron poprzez jakość, komunikatywność i transparentność pracuje nad osiągnięciem wspólnego celu, jakim jest zadowolenie klienta końcowego.

Międzynarodowe rozwiązania na dużą skalę

Zapewniamy indywidualną pomoc w każdym miejscu na świecie

Jesteśmy ekspertami w budownictwie, nie tylko w Polsce, ale także w Europie. Oferujemy indywidualną pomoc w dowolnym miejscu w Europie. Możemy świadczyć pełen zakres usług przy wsparciu naszego własnego zespołu inżynierów, naszej ogólnoeuropejskiej sieci Partnerów budowlanych, lokalnych architektów, deweloperów lub głównych Generalnych Wykonawców, władz lokalnych i właścicieli gruntów, aby zapewnić płynną i terminową realizację całego projektu.

Długoterminowa owocna współpraca

Wsparcie od pierwszego kroku

Przy realizacji Twojego budynku przemysłowego

Już od fazy projektowej proponujemy współpracę, która obejmuje wiele aspektów: taka koncepcja pozwala nam wspólnie iść naprzód w zdecydowany i zaplanowany sposób. 

Analizujemy projekt, opracowując plan działania, który zapewni jego sukces. Kwantyfikacja i kwalifikacja wymagań budynku pozwala nam na zdefiniowanie rzeczywistych potrzeb oraz elementów projektu. Działamy w sposób elastyczny tak, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie, ale jednocześnie nigdy nie rezygnujemy z jakości. Dotrzymujemy terminów realizacji i ustalonych budżetów. Aby to osiągnąć oferujemy innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne z wykorzystaniem produktów, które doskonale się ze sobą komponują.

Przykład konstrukcji stalowej
Działamy w sposób elastyczny tak, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie, ale jednocześnie nigdy nie rezygnujemy z jakości.

Wspólne kontrolowanie projektu

Pewny budżet i termin realizacji

Gwarantujemy wysoką jakość usług za najlepszą cenę i z zachowaniem terminów ustalonych dla klienta końcowego. Praca w duchu konstruktywnej współpracy pozwala nam minimalizować ryzyko poprzez wymianę informacji, transparentność, optymalizację i dostosowanie oferty do potrzeb klienta, zawsze trzymając się ustalonego budżetu i terminów.

Przykład prefabrykowanej konstrukcji stalowej
Gwarantujemy wysoką jakość usług za najlepszą cenę i krótkie terminy realizacji.

Rozwiązanie dla środowiska

Zrównoważony rozwój i efektywność energetyczna

Jesteśmy zaangażowani w zrównoważony rozwój budownictwa, począwszy od stali jako surowca.

Stal jest naszym ulubionym materiałem: solidnym, wytrzymałym i niezawodnym. Ponadto stal jest ekonomiczna i ekologiczna. Produkujemy hale stalowe ze stali, które w 100% nadają się do recyklingu. Produkty stalowe można wielokrotnie poddawać recyklingowi bez utraty jakości. Zoptymalizowane wykorzystanie surowców oznacza zużycie mniejszej ilości zasobów i produkcję mniejszej ilości odpadów.

Przemysłowa konstrukcja stalowa z panelami fotowoltaicznymi
Mocna, trwała i całkowicie nadająca się do recyklingu stal jest preferowanym materiałem budowlanym.

Wykorzystanie technologii BIM

Więcej niż model 3D

Wykorzystanie technologii BIM jest coraz częściej wymagane przy budowie nowych parkingów. Oddajemy do Państwa dyspozycji nasze know-how, aby sprostać wszelkim wyzwaniom związanym z Państwa projektami. Możliwe są wszystkie standardy dokładności od 100 to 400.

Projektowanie BIM łączy wszystkie fazy planowania i działań, od produkcji po budowę. Wirtualny model 3D zwiększa wydajność, pozwala uniknąć błędów, i zapewnia, że ​​wszystkie aspekty projektu przebiegają bezproblemowo, podczas gdy ożywa Twój budynek. 

Nasz zespół zapewnia różne warianty rozwiązań z wykorzystaniem modeli 3D i BIM.

Nasz model współpracy:

Partner czy dostawca?

Udzielamy wszelkich niezbędnych informacji umożliwiających realizację procedur, pilotowanie koncepcji oraz udzielamy wsparcia przez cały okres trwania projektu. Nasze zespoły pomogą Ci zapewnić powodzenie Twojego projektu.

W ramach współpracy zobowiązujemy się być dla Ciebie wsparciem, towarzyszyć Ci przy realizacji inwestycji aż do oddania budynku do użytku i służyć radą na każdym etapie projektu. Pozwoli Ci to w łatwy i szybki sposób zagwarantować wysoką jakość usług zgodnie z ustalonym budżetem i terminem.

Duży kompleks hal przemysłowych, projekt hal przemysłowych
Nasze zespoły pomogą Ci zapewnić powodzenie Twojego projektu.